» Poradna » Ostatní

Deaktivni sim

Jak zjistím všechny zprávy atd. a údaje z deaktivovane sim. Děkuji za odpověď Šobíškova

Odpovědi na otázku

Deaktivace sim by neměla ovlivnit data, která na ni mate ulozena - kontakty a pripadne zpravy. Bohužel většina dnešních telefonů (a značná část těch starších) si data neukládala na SIM ale do své vlastní paměti.. je proto možné, že na SIM ve skutečnosti nejsou...Doporučil bych obrátit se na operátora, kterému ta SIM patřila. Kdysi historicky dávno např. GO karty Eurotelu (dnešní O2) měly problém s dostupností seznamu kontaktů, pokud nebyl kredit / karta byla deaktivována.Krásný den...

Nejjednodušší by bylo dat kartu do klasickeho hloupeho telefonu, ten by je měl zobrazit normalne. Ve Smartphonech je u kontaktů potřeba obvykle v aplikaci, ktera je zobrazuje nastavit co má být vidět....

Mám sms a kontakty na zrušeném čísle, lze dát do mobilu a zapnout, číst, ale nemám sim na pin

Pokud je PIN deaktivované karty neznámé - a není k dispozici PUK, tak je bohužel ztraceno - deaktivovanou kartu Vám bohužel nikdo běžným způsobem neodblokuje.

Mám své zrušené sim bez pinů, uvedl jsem to k vůli právě tomu.