» Poradna » Počítačové sítě

DDOS útok

Zdravím,Chtěl bych se zeptat, jestli je možné v domácích podmínkách realizovat DDOS útok na stránku ?? Zkoušel jsem útočit na notebook , který je v domácí síti a povedlo se mi zatížit síť na sotva 0,5 Mb.... Co dělám špatně ?? Jel jsem přes příkazový řádek : ping ip adresa -t -l 1000 a potvrdit enterem . Bereme to ve škole a vůbec nevím, co se má po útoku stát, jak se notebook zachová apod. Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Používání Googlu vás ve škole neučili?Zkus třeba "ddos test"

DDOS útok by znamenal, že by jsi zapojil více počítačů do Botnetu. Pokud by jsi chtěl vyzkoušet jen DOS útok, použij nějaké Linuxové distro. Specializuje se na to např. Kali Linux, tam je nástroj mdk3, s kterým už se dá tento útok provést, samozřejmě se pořád bavíme jenom ve zkušební rovině .

Jseš amatér, mám 2 gbps linku a dělám i 2 gbps útoky, ukázka skoro 10 vteřinového útoku se skoro 2 GB přenosem:c:\Levtrigo\Apache\bin>ab -n 1000 -c 10 xxxxxThis is ApacheBench, Version 2.3 <$Revision: 1706008 $>Copyright 1996 Adam Twiss, Zeus Technology Ltd, http://www.zeustech.net/Licensed to The Apache Software Foundation, http://www.apache.org/Benchmarking localhost (be patient)Completed 100 requestsCompleted 200 requestsCompleted 300 requestsCompleted 400 requestsCompleted 500 requestsCompleted 600 requestsCompleted 700 requestsCompleted 800 requestsCompleted 900 requestsCompleted 1000 requestsFinished 1000 requestsServer Software: Apache/2.4.20Server Hostname: xxxxxServer Port: 80Document Path: xxxxxDocument Length: 1964928 bytesConcurrency Level: 10Time taken for tests: 8.607 secondsComplete requests: 1000Failed requests: 0Total transferred: 1965215000 bytesHTML transferred: 1964928000 bytesRequests per second: 116.18 [#/sec] (mean)Time per request: 86.074 [ms] (mean)Time per request: 8.607 [ms] (mean, across all concurrent requests)Transfer rate: 222966.38 [Kbytes/sec] receivedConnection Times (ms) min mean[+/-sd] median maxConnect: 0 3 0.8 4 6Processing: 21 82 11.2 81 151Waiting: 3 6 2.1 6 34Total: 21 86 11.2 84 154WARNING: The median and mean for the initial connection time are not within a normal deviation  Ukázat celý příspěvek

Fakt bomba. Koľko máš rokov do dospelosti, že dosuješ na siedmych vrstvách zo svojej jedinej mašiny do takých nervov, až padajú zahltené servery v pentagóne a NSA?

Já na pentagon nic neposílám. Mám jiný kšefty. Například nějaká organizace hájící ochranu autorských práv se ozve, dá nabídku na nefunkčnost určitého webu porušující autorská práva na to, aby třeba týden nejel za meloun, no a pak ten web třeba týden nejede, ti chudáci třeba nemají jak stahovat a odesílat nejnovější filmy, no a já mám meloun a o to jde, mít meloun.

Ještě bych to upřesnil : útok na NTB chci vést pomocí příkazového řádku a když tam zadám výše zmíněný příkaz, síťová aktivita na NTB stoupne, ale málo (prakticky vůbec, ale stoupne). Takže se chci zeptat, jestli by nějak šlo zvýšit množství (nebo velikost) odesílaných dat. Píše mi to, že maximálně lze zadat kolem 64 000 bitů.

pokud jste to brali ve škole, pak nechápu jak vám mohla uniknout zmínka o tom že se používá co nejvíce paralelní přístup. Když nestačí jedna příkazová řádka, tak spustím dvě, nebo deset, nebo sto... Když nestačí jeden počítač, nechám útočit dva, nebo deset, nebo sto...

Takže provést úspěšný útok z jednoho počítače je nemožné ??

1. Pingem toho moc nedosneš.2. Většinou dosuješ služby a ne pc jako takový. (nejčastěji web server)3. To jestli ti na to stačí jedno pc závisí na výkonu cíle a rychlosti tvého připojení.4. Na test v lókální síti je asi nejlepší jeden z těchto programů: ab/wrk/boom, ale postačí klidně i cykl v bashi s curl: while true; do curl <adresa-stranky>; done

Pokud chceš dosnout vlastní pc (to u kterého sedíš) tak ti stačí fork bomba:Bash(linux): :(){ :|:& };:Batch(windows)::1start exlorer.exegoto 1

jde to, spust "shutdown -s -p"Pokud to nepujde, zkus znovu Google.

no a není to spíš úspěch? s jedním pc.... ?vem si že bys těch pc mohl použít 100 ... 100x0,5Mb ... už je jiné číslo

Děláš špatně to že nepoužíváš ten orgán co máš schovaný v hlavě (a nemyslím jazyk). Ping automaticky vkládá 1s prodlevu před vysláním dalšího paketu. Takže ten tvůj příkaz vyšle 1000B dat (+ něco málo na hlavičku atd) a pak 1s čeká. Takže dosahuješ rychlosti jen cca nějakých 1000B/s. Takže ten tvůj příkazový řádek musíš spustit asi tak 130 000 krát, aby jsi dosáhl na traffic kolem 125MB/s, což je limit pro 1Gbit síť.