» Poradna » Ostatní

Daně na youtube (znova)

Ahoj lidi, jsem tu znovu abych se zeptal.Už nědělám na Youtube, ale vydával jsem videa 1.5 roku.Před půl rokem mi bylo 18.Jsem připojený k MCN co si bere 30%.Celkově za 1.5 roku jsem si vydělal 480 dolarů, což je zhruba 12 tisíc Kč.Už nevydávám videa, kánal je smazán. Ale když jsem je začal vydávat, nevěděl jsem, že musím mít ŽL.Mám problém? Potřebuju stále ŽL? A jestli potřebuju ŽL, tak je možný (moje rodiče jsou rozvedený, a jako student dostávam od otce alimenty) že přestanu dostávat alimenty? Co mám teď dělat, prosím pomocte. (Ano vím, jsem strašně hloupý, že se tomu nikdo nemůže nezasmát)Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nebo jsem zapomněl také:Je možne, budu muset pouzet dát daňove přiznání (15%, 21%)?Děkuji.