Dá se tato TV za 4500kč?

Odpovědi na otázku

Nevim

jde to za ty prachy, ne?

Za 4500 bych řek,že jo

To bych nechtěl. Já raději zajdu tam, kde si takové věci mohu osobně vyzvednout Alza / Mironet a také reklamovat. Na nějaké "pokusy" s $ mě už neužije.

Plný souhlas

Pekna. Nevyhodou je spotreba 200W v beznem provozu a hmotnost pres 20kg. I v uspornem provozu si cucne 120W. Taky uz je to starsi kousek vyrabeny v roce 2008. Nespornou vyhodou je plasmova obrazovka, ktere se nevyrovna zadna soucasna LCD.

OLED ano.

tam je, ale trochu jiná cena

A také jiný servis.

ok, obraz tedy bude ok?

Zasa vyberas smetiaky?

normální tv s normálníma funkcema. Výběhovej model.Dost by mi vadilo že má podsvícení CCFL trubicí (zářivka) a ne pomocí LED diod - je to o spotřebě a hlavně o životnosti. Zářivka stárne rychleji a je poruchovější (a časem slábne jas).

Neunavovat. Pája zase neví co s $, tak hledá co koupit na experimenty. Pak tu bude jak to nehraje, je to rozbité atd., prostě normálka.

2008 a pak tu budou litanie, jak to nefunguje, že je vypálený obraz, když to v nějakém kvelbu běželo nepřetržitě, atd...To je tak, zloději a santusáku, TVP je spotřební zboží, proto je lépe ho koupit v normálním kvelbu a ne v kontejneru na odpadky! A zvláště když je období výprodeje minuloročních modelů.