Dá se někde bezplatně stáhnout zvukový hardware ?

Vážení,čtyřletá neteř mi z vymazala z notebooku ASUS X51RLseries zvukový hardware, žasnu jak se ji to povedlo. Nemohu bez toho pracovat, neb se živím profesionálně psaním. Dá se někde nějaký zvuk odněkud bezplatně stáhnout, nebo co musím udělat, abych si mohl pouštět DVD, radia, CD nahrávky, rozhovory atd. Děkuji moc za radu. Odpověď mi prosím půjde li to zašlete na mail geopressjirizeman@gmail.com

Odpovědi na otázku

1. Hardware se nikde stahnout neda. :o))) Hardware je ta "hmotna cast pocitace".
2. Vy potrebujete ovladac ke zvukove karte.
3. Ovladac ke zvukove karte najdete na webu vyrobce laptopu nebo na nekterem z k nemu prilozenych CD.

Download ovladacu k X51RL je zde http://www.asus.com/product.aspx... - nejdriv je treba zvolit typ operacniho systemu (WinXP / Win Vista / ...)

Co ty víš..., takový dítě to neví, že to nejde a klidně to udělá.

Odpověd na zvukovku Realtek už tady máš, dokonce i na /www.extrahardware.cz, ale mě by docela zajímalo, proč ke svému notebooku pouštíš čtyřletou neteř, když se živíš profesionálně psaním...

protoze je to totalni amater a sam si to vymazal.

Proč ne?Viděl sem chlapa co měl na PC ůčetnictví a milion věcí který potřeboval k chodu živnosti a přesto se tam jako bonus nacházelo 50cracknutých her a stovky trojánků a jine havěti a to co fungovalo fungovalo jenom nějakým omylem.

si bud provokater alebo uplny amater s IQ nedostatocnym na pouzivanie PC....inac by si sa takuto megasprostost ani neopytal.

co se rozčilujete nad cizi blbostí, stačí mrknout se sem a je to jasný
http://www.zive.cz/poradna/jednoducha-autick... ...