» Poradna » Web a internet

D-link 615 a nefunkční restart

Dobrý den. Před nedávnem jsem měl problém s routrem a byl jsem donucen znova vše nainstalovat pomocí cd-čka. Chtělo to po mě heslo, ale to jsem si nepamatoval, takže jsem využil službu Zapomenuté heslo, kde bylo napsáno že mám zmáčknout tlačítko restart a potom by to mělo fungovat. Tu nastává problém, protože už jsem se snažil asi milionkrát, ale vždy když počkám a dám pokračovat tak to po mě heslo chce znova. V zásadě se zdá že restart vůbec nepomohl. Neporadí někdo co s tím ?

Odpovědi na otázku

takéto routre sa obvykle konfigurujú cez webové rozhranie, a pokiaľ to funguje tak sa tam viac nelezie a router nemá prečo po tebe pýtať heslo.http://www.dlink.com/cz/cs/-/media/Consumer_Pr...

Tenhle Dlink se da resetovat do tovarniho nastaveni dlouhym drzenim resetu. Za me neni DIR-615 uplna hitparada - mel jsem 4 kusy z cehoz 2 umrely.

DID 615 nemá tlačítko restart, ale reset. Držet tak dlouho, až začnou blikat ledky. Pokud to nepomůže -> sběrný dvůr (nic nevydrží věčně).