» Poradna » Web a internet

CzTorrent - Registrace

Ahoj,potřebuji radu. Nevíte prosím někdo, proč se mi už asi druhým měsícem nejde zaregistrovat na CzTorrent? Pokaždé to píše "CHYBA: Byl dosažen maximální počet registrací. Zkuste to později..."Děkuji,

Odpovědi na otázku

nevotravuj

Pokud nechcete odpovědět, nemusíte. Nikoho neotravuji.

napiš na irc #cztorrent!chcipozvanku

a nevotravuj. takovejch 150 denně

to nejde rozhodně dýl než 2 měsíce... už hodně dlouho tam jsou registrace uzavřený a neuděláš s tím vůbec nic...

Tam uz je plno snad pred 6 ti rokama.

Aha, jak to, že jsem se registroval před pár týdny? Dokonce jsem stihnul už dostat ban, takže čekám na otevření a účtů si udělám aspoň sto, jednak předpokládám občas nějaký ten ban a dementních ovečej je hafo, co jsou schopné za to zaplatit, až to bude zase zavřené.

Proč se registrovat mezi bandu vypatlanejch debílků?

a proc mas zajem se registrovat mezi takovouhle pofiderni skupinu? kdekoliv jinde je lepsi

Všude líp než tam.Stahuj jinde a zadara a nepodporuj je

Na cztorrentu můžeš stahovat i zadara. Nikdo nikoho nenutí tam cokoliv platit. Pokud ti jde vylepšení funkčnosti tak ratio si můžeš vygenerovat jaké chceš, pokud jej vygeneruješ realisticky tak na to nikdo nepřijde.

mislím že musíte počkat 5 let ale stejně to nebude fungovat

samko