Čtečka ignoruje určitý typ čárového kódu

Zdravím, mám čtečku Honeywell MS9590 VoyagerGS, připojenou přes USB ve Windows 7. Pak mám na spisech čárové kódy. Čtečka jenenačte, nepípne, ale když zkusím třeba z krabice od mobilu nebo z tatranky, tak se číslo načte. Čárový kód ze spisu jsem si naskenoval a pomocí online nástroje zjistil, že jde o typ "Code 39". Tento by to mělo číst při továrním nastavení, ještě jsem ho zkoušel zapnout konfiguračním kódem z manuálu "Enable Code 39". Mám k tomu i program MetroSet 2 a v něm vidím, že je to také zapnuté. Doinstaloval jsem i ovladače, které nebyly na některé kódy vůbec potřeba. Jsem v koncích, nějaké tipy? Díky.

Odpovědi na otázku

Vem manuál, nastav čtečku do továrního nastavení a pak naprogramuj dle potřeby.PrasatkoPee

Tovární nastavení jsem zkoušel a přestože v továrním nastavení má být čtení "Code 39" zapnuto, tak nenačte.

Pak kontaktovat podporu vyrobce. Co jineho?

Asi na to dojde

Takže pro budoucí generace: NA KVALITĚ TISKU HODNĚ ZÁLEŽÍUkázalo se, že máme čárové kódy v mizerné kvalitě, když se vytisknou lépe, není problém.

nám jdou číst i z obrazovky Takže to bude i o kvalitě čtečky Každopádně dobře že to jde

Musíš si naprogramovat čtečku tak, aby akceptovala daný kód. I když tvrdíš, že to je Code 39, zřejmě ten čárový kód spisu Code 39 nebude. Zkus Code128. Případně to třeba je Code 39, ale nějaký nestandardní.

Zdravím kolegu z justice. Je potřeba nastavit "Enable ALT-Mode", alespoň u mé Honeywell MS9520 Voyager to bylo potřeba.

Dobrý den, potřeboval bych koupit do našeho menšího rodinného obchodu čtečku čárových kódů, můžete mi poradit, podle čeho bych ji měl vybírat?

Určitě ji vybírejte na co ji přesně chcete používat, chcete ji mít připojenou přímo na kasu? já jsem kupoval čtečku s usb, která mi odesílá skeny až do 300 metrů, můžu s ní chodit po obchodě.

Ano potřeboval bych ji propojit přímo s kasou, jakou jste tedy koupil prosím?

Kupoval jsem tuto čtečku čárových kódů s pamětí na 10 tisíc čárových kódů https://www.nc.cz/bluetooth-ctecka-carovych...