» Poradna » Programy

CS:GO Skinchanger csc přestal pracovat

Ahoj!Chtěl bych zde vyřešit můj problém, který se týká hry Counter Strike:Global Offensive. Ve hře CS:GO existuje program, který se nazývá skin changer, který vám dokáže změnit skin aniž by jste museli platit enormní částky, jediná nevýhoda je, že jej musíte spouštět z fyzické či virtuální flashky z důvodu aby jste po injectnutí skinů mohli hrát aniž by to detekoval anticheat a kickl vás ze hry.(v mém případě to byla virtuální[SoftPerfect Ram Disk])Daný program jsem měl ve trial verzi a vše mi fungovalo, ale jakmile po 30-ti dnech mi trial verze vypršela, tak jsem o skin changer přišel, tak jsem to zkusil přes fyzickou flashku, což fungovalo, ale pak jsem potřeboval přeinstalovat windows z důvody přeplnění HDD a SSD. No tak jsem to přeinstaloval, stáhl si SoftPerfect Ram Disk a nainstaloval na něj i skinchanger, spustil jsem jej a co nevidím, píše mi to csc přestal pracovat stejně, jako můžete vidět zde: https://ctrlv.cz/Oxqi Potřeboval bych to opravdu nějak opravit aby mi to fungovalo a budu rád za každou pomoc i pokus o pomoc.Děkuji mocCliraXxX

Odpovědi na otázku

Řešení je jednoduché: nepoužívej cheaty. Nevím co z těch "skinů" furt máte.

Ale já je chci mít, zvykl jsem si na animaci knifu apod.

Btw. nejsou to cheaty xD

Sám píšeš, že to musíš spouštět z flashky aby tě anti-cheat nevyhodil ze serveru.Když tě chce vyhodit anti-cheat, tak to cheaty budou, protože jinak by tě anti-cheat nevyhazoval.

Cheat to není, jelikož anticheat tě může vyhodit i za ccleaner Nijak tě to nezvýhodnuje, takže nevím co meleš.

Ahoj Františku,Dokázal si tento problém vyřešit?Mám totiž to samé co ty a jsem bezmocný

Taky jsem měl, přeinstalujte Windows.