» Poradna » Ostatní

Crysis 2 maximum edition problém s inštaláciou

Ahoj mám problém s hrou Crysis 2 Maximum edition nedá sa nainštalovať konkrétne to píše : Error: The VC++ runtime redistributable package was not installed successfully.Setup cannot continue. Skúšal som všetko možné ale už neviem čo mám robiť. Ďakujem za návrhy.

Odpovědi na otázku

ale nezkousel jsi stahnout a nainstalovat toto ze jo? http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx

Skúsil som to ale stále nič stále ta istá chyba.

Nuž tak potom ti chýba Visual Basic 2005, 2008, 2010 - je mnoho možností..... VB 2005 = základ Win.

A keďže v systémových požiadavkach je i to, že by mal bežať na Win XP - tak VB2005 je potrebný.