» Poradna » Mobily

CREATIVE INSPIRE T6160 5.1 - Virtual DJ

Dobrý den,Mám dotaz, jak docílit toho aby všech 5 reproduktorů hrálo(ne jenom dva) když mixuji hudbu přes Virtual DJ s MIDI kontrolerem - BEATMIX 4 MK2. Tři jacky které vedou ze subwoofru mám připojené do počítáče, normálně se připojují reproduktory přímo ke kontroleru, který má vstup STEREO na 2 sinche. Existuje nějaký způsob ? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

sice vám neporadím s problémem ale zeptám se jak jste spokojen s kontrolerem?
Děkuji