» Poradna » Ostatní

Couvaci kamera z eBay

Nema ji tu nahodou nekdo? A funguje Vam to? Jde o to, ze k tomu nemuzu sehnat tu Android aplikaci, ktera by mi to video zobrazila na tabletu (v mem pripade se aplikace jmenuje PPVideo). Link, ktery je na krabici, je mrtvy, na Google Play taky neni. Vyzkousel jsem ruzne jine aplikace k podobnym kameram, ale zadna s tim nefunguje. Kdyz jsem zadal IP kamery do normalniho prohlizece, tak tam vyskoci autentizacni okno (prihlasovaci jmeno a heslo), takze predpokladam, ze kamera komunikuje pouze s konkretni aplikaci pres autentizaci, kterou zna pouze ona. To je asi problem, protoze tak nezobrazim to video ani treba ve VLC Playeru apod. Tak treba s tim tu ma nekdo zkusenosti a poradi. PS: Ja samozrejme cile komunikuju s prodejcem a on nabizi vraceni zbozi a plne kupni ceny, ale ja to nechci jen tak vzdat, kdyz uz to mam doma a cekal jsem na to skoro mesic. Takze rady typu: "Vrat to", fakt nepotrebuju, jen konstruktivni navrhy a tipy. Diky za pochopeni.http://www.ebay.com/itm/Wireless-WiFi-Car-Rea...

Odpovědi na otázku

Tohle nemám, takže ti asi neporadím. Já couvám pomocí lamax c5. A je to pro mě lepší než přes zrcátka.

No ja jsem prave potreboval neco bez dratu, protoze tahat draty pres cele auto nemuzu. Ale bez aplikace je to k nicemu, protoze z toho ten obraz nedostanu. Priste jedine s vlastnim displejem.

Neporadil by treba nekdo, jak "hacknout" ten server, ktery kamera vytvori? Je tam prihlasovaci jmeno a heslo, kdyz zadam IP kamery do normalniho prohlizece. Pokud bych se tam dokazal dostat, asi bych se dostal i k tomu videu.

http://apk-dl.com/wifi-camera/ skúste stiahnuť toto potom do nastavení zabezpečenia a povoliť neznáme zdroje.. Nainštalovať a mala by fungovať

Jestli je to ještě aktuální tak mě pomohlo načíst QR kód z orig.krabice a vše začalo fungovat samo.nainstalovala se i ta apka ppvedeo.