» Poradna » Programy

Counter strike: Source (jak zakázat AWP na serveru)

Zdravím, mám jeden problém. Na serveru nám nejde vypnout AWP (jedná se - jak jste si všimli v nadpisu - o counter strike source server) a vždy, když se vypne *ručně při hře tak to funguje, ale jen do té doby než je to 4 v 4 (8 hráčů na serveru) tak se to hned povolí.Zkoušel jsem různé finty co mi google nabídl, ale nic.Doufám, že tady budu úspěšnější.Děkuji moc*Ručně - přes plugin restrict, ale funguje to jen ručně.

Odpovědi na otázku

V zakladaní serveru není restrict weapon nebo tak něco? Myslím, že to tam bývalo?!