» Poradna » Ostatní

Counter Strike 1.6 non-steam na Windows 8.1

Zdarec,Po dlouhé době bych si rád zahrát CSko 1.6 non-steam. Akorát když jsem stáhl hru, tak po nainstalování buď nic neudělala, nebo se spustila s chybnou hláškou. Můžete mi prosím někdo z hráčů poradit? Mám Windows 8.1 64bit.

Odpovědi na otázku

pouzit original?

už tu bylo několik vláken na toto témaCS 1.6 non-steam na Win 8 a 8.1 prostě neběžítakže buď si kup steam nebo si virtualizuj starší OS

Nonsteam na windows 8 normálně běží, stačí si stáhnout správnou verzi, třeba zde:http://www.counter-strike-download.cz

zaujimave ze mne tiez nejde ziadne csko a to mam 8.1 64bit dal som aj DEP JAVA skusil cez 10cs kazdemu ideale mne stale zaujimavo ze nejde trosku je to odveci