» Poradna » Notebooky

Compal fl90 problém s baterií Lion

Dobrý den včera mi zničeho nic začal vybíjet notebook i když jsem ho měl na nabíječce ,která je nová a funkční.Pak jsem jej restartoval a naběhl mi na baterku ,ale stále se nenabíjel.Poté se vypl a již nešel zapnout.Zkusil jsem vytáhnout baterku a zapnout,ovšem bez efektu.Vytáhl jsem baterku a odpojil nabíječku na 30 minut.Stále nejde zapnout ,pouze bliká modře spouštěcí tlačítko a tlačítko pro zobrazení baterie bliká oranžově. Baterku jsem vybil do 0%.Baterie vydrží pouze 20 minut.Je stará a notebook také.Jedná se o druh Lion baterií.Jsem v tomto amatér a proto se omlouvám pokud jsem to divně popsal.

Odpovědi na otázku

Je ta nabíječka originál a správná? Na to pozor.A jaká je jistota, že je funkční

Kupoval jsem ji před dvěma týdny od prodejce ,kterému jsem notebook přinesl navíc říkal,že je univerzální a doposud normálně fungovala.

Když nabíječku zapojím tak mi problikávají tlačítka pro zapnutí a zobrazení baterie,ale zapnout nejde.

Pokud to je bez baterie v notebooku to samé tak proměřit nabíječku

Bez baterie nic nesviti a nejde zapnout.

A amatér rozhodně nejsi. Spíš laik. ☺