» Poradna » Programy

Cobian

Zdravím,v Cobianu mám nastavenou zálohu tří složek na disku d:\ z toho první dvě jsou podadresáře a třetí se nachází přímo v rootu disku:D:\AAA\xxxxD:\AAA\yyyyD:\BBBCobian mi vytvoří (v archivu 7z) tuto zálohu:xxxxyyyyGLOBALROOT\Device\HarddiskVolumeShadowCopy7\BBBProč je poslední adresář vnořen v GLOBALROOT...?Dík

Odpovědi na otázku

Nezapol si si v tom poslednom backup jobe moznost shadow copy?

Ahoj,jedná se o jediný job a u něj mám zapnutý shadow copy. Mate mě, že dva podadresáře jsou s "normální" cestou a ten adresář co je v rootu je s GLOBALROOT...

Uz dlshie nepouzivam Cobian, je to par rokov. Nie je mozne, ze ten folder, co je Shadow copy sa nachadza na disku, ktory ma zapnute Previous Versions a tie ostatne dva idu z disku, kde nemas zapnute Previous Versions(Shadow copies)

Bohužel,všechny adresáře se nacházejí na stejném fyzickém i logickém disku...

Nezalohujes aj napriklad System volume information?

screen úlohy:http://imgup.cz/image/TXDscreen výsledku v 7zip archivu - postupně 4. a 5. zdroj (viz Cobian úloha) je vnořen v GLOBALROOT, první 3 "zdroje" (viz Cobian úloha) jsou normálně ve složkách:http://imgup.cz/image/TXo

Kam máš nasměřovaný "temp"? Máš spuštěnou službu "stinová kopie svazku"? Mám také W7 a cobian a nedělá mi to.

Nastavení samozřejmě v Cobianu.