» Poradna » Programy

Cobian Error

Ahoj, zkouším Cobian11 zálohu pc na USB2 Flash a háže mi to stále dva řádky Error:Vznikla chyba při pakování souboru "GLOBALROOT\Device\HarddiskVolumeShadowCopy5\Users\PC-1\AppData\Local\Microsoft\Windows\UPPS\UPPS.bin": Nelze otevřít souborVznikla chyba při pakování souboru "GLOBALROOT\Device\HarddiskVolumeShadowCopy5\Users\PC-1\AppData\Local\Temp\nsj218B.tmp\UAC.dll": Nelze otevřít souborTen druhý řádek je to samé akorát ze složky TEMPPoté to pokračuje dále až do konce.. Zkoušet obnovit z takovéto zálohy jsem raději nezkoušel. Mám něco zle nastavené nebo proč to dělá?Díky předem Mirda

Odpovědi na otázku

Jsou to soubory, které windows aktuálně používá, proto je nelze zálohovat. Většinou se temp složky ani nezálohují. Doporočuji vyloučit ze zálohy.Zálohuj jen to, co potřebuješ, např plocha a dokumenty.

A mas na tom PC zapnute Shadow Copies? Resp. sa to moze nazvat aj previous versions?Cobian dokaze kopirovat aj pomocou shadow copy, ak je zapnute na PC, ak to na PC zapnute nemas, zrus tu moznost v Cobiane a vsetko by malo byt OK.