» Poradna » Notebooky

Co zvládne Intel HD Graphics?

Dobrý den,budu si kupovat ntb s grafickou kartou Intel HD graphics (bez čísla) Chtěl bych se zeptat, jestli tato grafika zvládne videa na YouTube v 720p-1080p.. A jestli rozjede slither.io s hodně fps. Pak tady mám další seznam her, které bych si chtěl zahrát :)-Hearthstone-Minecraft-World od Warcraft-World od TanksJinak parametry notebooku jsou:Intel Core i54 GB RAM2,4 GHzGrafika: Intel HD GraphicsRozlišení: 1366 x 7682 jádraWin 7

Odpovědi na otázku

jaké přesně i5?Hearthstone a Minecraft bude ok

Intel Core i5 520M

Co je to presne za procesor? Je docela rozdil mezi Intel HD2000 a 5000.

Intel Core i5 520M

Tak to bych na WoW i WoT asi zapomel, zvlast po tom, co to probehlo hromadou patchu.

wowko dá tablet s atom 37xx, nepamätám sa na presný model, na ultra low, 720p v stormwinde na 20FPS. tu by mala byť trochu silnejšia grafika, aj keď nie o moc, takže tých 30FPS by sa ešte dalo.. na druhú stranu pri mmorpg nevadí nižšie fps pokiaľ to nie je slideshow

Dekuji.

nesouhlasím když world of warcraft rozjedeš na 2gb ram dokonce i na mín tak stebou rozhodně nesouhlasím wofko rozjede každej pc

Mě to Nezvládne WoW xdddd

No pokud to máš úplně nové tak je intel hd graphics schopná to rozjet (časem budou fps klesat) ale je to integrovaná grafika a při delší zátěži se přehřívá.... Já bych si koupil normalni grafickou kartuTuto integračku jsem měl a nedoporučoval bych to.. Ale je to na tobě

tipujem Intel HD 4(4?)00youtube bez problémov do 4K-Hearthstone bez problémov na full-Minecraft bez problémov na vysoké detaily (bez 4k textúr a iných grafických módov)-World od Warcraft low/medium mimo raid a mesta 60, raid môže dropnúť pod 30-World od Tanks youtube hlási na ultra low do 60FPSstačí si vygoogliť model cpu, tam nájdeš model grafiky, to hodiť do googla+názov hry a nájdeš všetky svoje odpovede

aha, Intel Core i5 520Mtak tie fps pôjdu tak na polovicu, ako kde.... youtube to však dá stále

Dekuji :) a co slither.io ?

to netuším, pozri si požiadavky. ale jak som videl, je to prehliadačová hra, takže by to mohlo ísť v pohode..

Dekuji moc :)

ale na WOT bych řekl že to nepojede

slitherio to určitě

No když člověk používá Razer cortex tak ty hry běží dost dobře na mediumP.S. sorry že odpovídám po takové době

Minecraft to unese sotva s 128p rozlišením

Rozlišení je na dnešní dobu slabé, toho bych se vyvaroval. Na cokoliv herního a ohledně videa by to chtělo HD5000. Pro uvažování o skutečném hraní, nahrávání her při FHD / 60fps i dedikovanou grafiku a vzhledem k pohodlí i větší monitor, sám bych se desktopu nevzdal (na některé věci, ne) a na přenášení bych volil NB, který se mi zalíbí za minimální náklady.

Mě by zajímalo, kolik stojí dneska zázrak s i5 520M, když i repas Sandy Bridge se dá sehnat za 5 tisíc.

Kupuji si repasovaný ntb :DStat bude 5 490 -,

Notebooky nejsou na hry!

A to není pravda!

Přesně tak. S notebookem se dá hrát plno her - např. velmi populární "hod do dálky".

Tak jmenuj omezení notebooku Razer Blade Pro... Nu čekám.Nebo takového ASUS ROG G752VS-BA161T!

ROG je herný NB, ale som za akú cenu (váha, veľkosť/objem, cena)?

A Razer Blade má dokonce GTX 1080 a ctyrjadrovy Core I7. A to je tenky jen 18mm!

Ako to uchladia? 18mm nemá ani samotná GTX 1080 s bežným desktop chladičom

Už jsem takový kousek držel v ruce. V zátěži to má max. 90° a procesor ani ne 85.

Ale maximální vytížení ve hrách.

Ne sorry. 18mm je tenký razer blade. Blade Pro má 22mm.

"Notebooky nejsou na hry!"Da sa pozerat (2D) porno a hrat sa s gasparom. Ale vysledky neodporucam uverejnovat na You Tube.

Některá prasata, asi pro vyznání náklonnosti, pouštějí své tělesné tekutiny na displeje klávesnice. Teď nevím, co je horší, jestli sledovat, jak se někdo ukájí nad klávesnicí nebo to z ní potom uklízet.

Neviem preco to pises mne, zatial nemam tento problem.Ale zdasa, ze Ty to nejak ovladas do dosledkov.

Hloupy Honzo asi si opravdu hloupy kdyz ti nedochazi ze herni notebooky existujou a ze tady zesmesnujes lidi svoji stupiditou a cunarnama nevim kdo je tady vetsi dobytek pokud se chces se mnou pustit do diskuse zacni ale varuju te sem tvrdej souper

Úplne súhlasím. NTB niesú na dlhodobé hranie. Jednoducho neuchladíš. A možeš špekulovať vetráčky aké chceš. Uvaril som HP OMEN 15-5250nt Renew (herný) umrel chladiš, naštastie v záruke.

i5 520m? No,Youtube v pohodě,na 768p hearthstone taky v pohodě ale na náročnější hry zapomeň. I ten Minecraft bude pro ní záhul. Kupuješ repas? Zkus se kouknout po něčem s SandyBridge/Ivy Bridge. HD 4000 už není tak přišerná.(https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/4dhmo... )

Děkuji, ale spíše budu ntb využívat na internet, seriály a nějaké ty online hry (slither.io) + Hearthstone, zkusím MC.. :)

A co Intel HD graphics 3000 ? :)

rozjel jsem plynule na 1280x768 thunder war a frejmy za sekundu jsou v pohodě, nění to luxus, detajly jsou šíleně vosekaný ale jede to a dá se i mířit a zabíjet...

teda na intelu hd 3000

tak tyto hry tito rozjede mc tito muže rozjed aji na 100 až 200 fps když si to vše dáš na lowe hearthstone take rozjedeš world of warcraft určitěa world of tanks určitě take to rozjedeš i na 2gb ram

Intel HD Graphics teď zkoušíme ve studiu. Dokonce se nám podařilo vyrendrovat 10. minutové video. (za 1 hodinu). Na hraní to rozhodně není. Na naašem instagramu @pccitycesko máme nabídku notebooků které jsou za slušnou cenu a jsou i výkonné

jj bude to fungova t pokut nebudes natacet ja mam pc s intel hd 3000

keď odpíšeš píš na emailAle Rozlíšenie 1366 768 to máš tak HD je 720p ( 720 pixelov a je to to druhé číslo ) takže ti to dá len HD a i5 je okej 4GB RAM na dnes to je nič moc ale v 2016 OK ale slabé 2,4Ghz okej.

kup si něco lepšího debile

Ty budeš asi moc chytrej