» Poradna » Windows (a jiné OS)

Co znamená tato chybová hláška ?

Dobrý den, poslední dobou mi neustále padá hra, nepomohlo ani přeinstalování windows, díky moc za radu co s tím. JirkaAplication has encountered a problem and needs to close.Access Violation (0000005)The thread tried to read from or write to a virtual adress for which it does not have the appropriate access

Odpovědi na otázku

V aplikaci došlo k problému a je třeba ji ukončit.Narušení přístupu (c0000005)Vlákno se pokouší číst nebo zapisovat na virtuální adrese, pro kterou nemá odpovídající přístup.... co je to za hru. Je legální???

je to turecká hra, takže je na tureckém serveru, v tom by mohl být problém ? jmenuje se hounds : the last hope

Muzes ji zkusit na steamu tam je zadara free. http://store.steampowered.com/app/366160/

A budu se na to m steamu přihlásit a hrát za svůj účet, který mám na tom původním, tureckém serveru ?

Nainstaluj Steam klienta, založ účet - pokud ještě nemáš, stáhni hru a vyzkoušej. Za zkoušku nic nedáš. Potom bych hledal chybu jinde...

Nebudeš. STEAM účet sa asi ťažko bude dať prepojiť s nejakým neznámym účtom na neznámom serveri (navyše tureckom!).Už len to, že sa používa práve turecký server by ti malo rozsvietiť kontrolku v hlave. Turecko prešlo na kontrolu internetu (ako v Číne), takže by si mal zabudnúť na toto pripojenie.

Turecko má docela silnou základnu hráčů her, ten turecký server je jediný, který je, hra tam běží 2 roky, na steamu vyšla asi před rokem ale tam je celá zabugovaná a nedosahuje takové kvality.

Jednoduše řečeno hra se snaží číst/zapisovat do paměti, kam nemá práva. Například protože patří jiné aplikaci apod. Tohle může nastat buď z důvodu chyby programátora, který programuje jako diletant a nebo nějaká závada v HW. Chyby při výpočtu (např 1+1 = 3 a do adresy 3 hra přístup nemá, ale z důvodu chyby se tam snaží dostat) a nebo nějaké jiné problémy jako chyba v paměti ram (např se do paměti uloží číslo 2, ale přečte se číslo 3). A další podobné HW problémy.

díky, zkusím najít nějaký program na otestování paměti nebo to může být i virtuální pamět třeba špatně nastavená ?

Tak paměť otestována a v pořádku.