Co upgradovat na starém PC?

Dobrý den, mám zde tuto sestavu Intel Core Duo E6750, 2GB RAM ,GTS 8600 a Windows 8. Často se stane, že mu dojde dech když hraji nějaké flashové hry. Řekl bych, že bude potřeba vyměnit grafickou kartu. Můžete mi někdo poradit nějakou levnejší aby plnila účel? Počítač používám pouze na office, filmy a někdy flash hry. Děkuji

Odpovědi na otázku

GPU i CPU je na práci a Flash hry v pohodě. Problém bude na dnešní dobu velice malá pamět RAM ;)

Takže by pomohlo dokoupit další 2 GB ram? Myslel, jsem že GTS 8600 nestačí.

GTS 8600 je sice starší grafika ale její výkon je srovnatelný například s Intel HD 3000, což je sice integrovaná grafika a zvládne většinu běžných činností. Spíše záleží kolik jsi ochoten obětovat do upgradu.

všetko. Ale keďže Q6700 sa nedá zaťažiť s bežnými app na 100% (teamviewer, videohovor, firefox, virtual PC), tak Tvoj by ešte stačiť mohol. Keby Q6700 stálo do 1000Kč, oplatilo by sa, k tomu už min. R7 250X, 4-8GB RAM a máš použiteľný PC na všetko (len s väčšou spotrebou). Porovnanie: http://bit.ly/1DkNuNq

Nvidia 210 zvládá, i hry typu TF2, Lolko, Wowko... Myslím, že je to dobrá volba za 600kč

Ale je pomalejší než GF 8600!

Upgrade sestavy proveď podle čipsetu. Co je tam za základní desku?Smysl má rozhodně upgrade na Core 2 Quad nebo Xeon pro LGA 771 (je potřeba lámat patici a upravit BIOS)Jen doplním k jižním můstkům na desceICH9(R)/10(R) - ideální čipsety pro SSDICH7R/DH - super, umí AHCI, jde tam dát SSDčipsety VIA a nForce nebo obyčejné ICH7 - smolík, SSD bude trpět