» Poradna » Windows (a jiné OS)

Co se na WIn7 děje př animaci "Odhlašování" a proč trvá 5 minut

Teď se mi stal nový úkaz, na druhém účtu byl přihlášen guest*, tak, jsem se přepnul pod něj a chtěl jsem ho odhlásit, jenže ta animace Odhlašování trvala místo 2sekund 5minut. -Co se tedy děje při během tohoto procesu a proč to vyjímečně trvalo tak dlouho? - Měl jsem strach o svá data na primárním účtu, protože jsem tam měl něco rozdělaného? Jak by v takovém případě by byl postup, abych se zpět dostal ke svému běžícímu účtu, když Ctrl Alt Del bylo bez odpovědi?* byl tam předtím přihlášen syn(možná instaloval trojany) a pak si stěžoval, že mu to nějak blbne, zasekával se IE a nakonec to skočilo tím, že, teda asi zavřel nějaký proces a zůstalo pozadí plochy bez explorera (lišty)

Odpovědi na otázku

A ty se ještě ptáš, co se tam děje? Řádí tam ti trojani. A doufám, že si bláhově nemyslíš, že se do tvého účtu nedostanou!

To je ale celkem důležitá otážka, pak by totiž izolace účtů byla na nic. Existuje nějaký příklad, kdy se tak opravdu stalo, kdy nějaký malware infikoval celý systém, byl li spuštěn pod Guestem? Samozřejmě myslím jen Win 7, ne staré OS.

Neděje se nic zvláštního. Windows pošle zprávu všem aplikacím a službám, aby se ukončily a čeká, až to udělají. Nějaká služba nebo program to nerespektuje, tak až uplyne čas, tak je ukončena násilně a dojde k odhlášení. Zkontroluj si, co se ti spouští po přihlášení.

Tvýmu popisu odpovídá ale tahle http://ardamis.com/wp-content/uploads/2012/0... tabulka, která se ukazuje ještě před tím

A copak ty spouštíš pod Guestem virtuální mašinu???

Né. To je jen ilustrační obrázek, toho co mi připomínal popis JanFialy.

JF ti tro řekl zcela správně. Přesto tvrdím, že problém je úplně jinde. Běžné odhlašování probíhá opravdu "běžně" (normálně), takře po pár sekundách je "vymalováno". Pokud ovšem pracují "nevšední, nenormální služby, vlákna a celé komplexy procesů", které ovšem za normálních okolností "čistého" systému by neexistovaly, je situace diametrálně jiná.Ještě mám něco dodávat, jako např. vysvětovat, nabádat, nadávat apod?

Jasně, proto jsem psal, že si má zkontrolovat, co se mu spouští.Normální program se normálně ukončí. Nenormální program na to kašle. A je jedno, jestli jde o malware nebo o nějaký amatersky napsaný program.

Pavelko, nebude to náhodou tím, že to spouštíš na tom svým prehistorickým HW z přelomu tisíciletí? Jak jsi průhledný, idiote. Už jdi makat, dlužíš mamince za ty W7 2 tácy!!!!

Asi jste si spletl vlak, pane.

U tebe nikdy, Pavelko. Tebe dle tvých debilních dotazů, které pokládáš klidně ve 3 ráno musí prostě poznat každej.......

Pavelko,že jsi se ještě nepochlubil že máš syna!!!!!! Jinak ten komp dej někomu kdo ti ty tvé sedmičky nainstaluje normálně,pokud ta tvá kraksna je zvládne!!!