» Poradna » Web a internet

Co mám dělat když mi youtube zakázal zpeněžení

Zdravým, ještě do nedávna mi na youtube normálně fungovalo zpeněžení, nyní ho mám z neznámého důvodu zablokované, nevím co mám dělat. Poraďtě prosím

Odpovědi na otázku

nerobil si kompilácie a nezarábal si na práci iných?

nekupoval si si videnia?

To je jednoduché. Najdi si práci. ☺

To je odpověď vždyť youtube stejně mám jenom jako přívydělek

zpytovat svedomi

Důvod nebude neznámý. Ale pokud je tobě neznámý, tak kontaktuj podporu Youtube, důvod se jistě dozvíš.

živit se poctivou prací

Co geniálního jsi vytvořil, že za to chceš prachy? Dej sem odkaz.

Že by zjistili že nezvládáš vyjadřování v mateřském jazyku? ("zdravým")

Má to dobře. Nemocným dotaz nepsal.

jýt na pratsák

+ 100 bodů :)