» Poradna » Mobily

Co je s mobilem?

Mám takový závažnější problém... Dnes mi spadl mobil na zem a nechce se zapnout, a když ho zkouším zapnout tak to jen v pravé straně problikne a to je všechno... Přitom se zdá že LED dioda funguje... Nevíte co s tím je? :/ (Samsung Galaxy Note 2, záruka trvá ještě rok a půl) Děkuji

Odpovědi na otázku

jestli není vidět nějaké poškození tak ho reklamuj

Po tom pádu se mi v pravém horním horu objevily 3 hmatem nerozpoznatelné černé prasklinky. Jsou až pod ochranou folií.

bez fotek to těžko dokážu posoudit, ale dost pravděpodobně jim to bude stačit na neuznání reklamace, možná bude prasklý i display- to nemusí být vždy vidět.

už se to tu psalo mockrát " Máš to rozbitý".

To je dost stupidní otázka. Ty flákneš s mobilem na zem a ptáš se, co s ním je... Prostě jsi ho zničil, jednoduchá odpověď. Dej to do servisu, tam ti řeknou, jestli a za kolik to jde opravit. Na záruku zapomeň, to by technik musel být slepý, aby to nepoznal

jednoduche reseni nekupovat si kluzke mobily potom kazdy ma popraskany displej

kluzký mobil není problém - s přehledem to vyřeší TPU obal za pár dolarů.

ja obal nemam a jeste sem mobil nevidel na zemi

ale v míse ano