» Poradna » Notebooky

Co je lepsi Intel Pentium nebo Intel i5(libovolný)

Co je lepsi Intel Pentium nebo Intel i5?

Odpovědi na otázku

Mne viac chutil Pentium, ale vykonovo by som dal i5.

Takze Pentium není špatný

Co ti mozem poradit, kde uz je to take tajne, ze ake CPu porovnavas s ktorym, tak toto:http://www.cpubenchmark.net/myslim, ze tym sa moze tento thread zamknut

Prečo by mal byť špatný ? Oba vyrába Intel ! A Intel nevyrobí nič zlé!

Nesmyslný dotaz. "Pentium" je zatraceně široký pojem (mezi Pentiem 75MHz a třeba G4500 je sakra rozdíl), to samé platí pro i5. Buď napiš, o co přesně ti jde nebo si hoď korunou.

možná by bylo vhodné se pochlubit, co s čím přesně srovnáváš...Ono "Pentium N" není to stejné Pentium jako to bez "N" a stejně tak třeba tabletové i5 je asi výkonově slabší než desktopové Pentium G-xxx...A to ještě nemluvím o tom, že existuje ještě třeba Pentium 4, což je ještě někde jinde

Jdi si trollit za barák na zahrádku a neopruzuj tady, špíno.