Co bych mohl zlepšit?

Mám sestavuprocesor AMD Phenom II X4 965 (3,40 GHz)Ram 4GBGrafika SAPPHIRE HD 5770 VAPOR-X Poraďte mi prosím do čeho investovat abych získal lepší výkon ve hrách.D.

Odpovědi na otázku

A MB v PC nemáš ?

rozhodně grafiku, pokud nemáš na výměnu i CPU a desky. Vzal bych R9 280.Ale ještě napiš, co máš za zdroj. Dost možná bude potřeba jeho výměna.

Největší brzda je grafika. Takže výměna maximálně za R9 280 / R9 285 / GTX 960, lepší nemá smysl. Zde hodně záleží na zdroji, pokud je mizerný bude třeba i ten. GTX 960 si vystačí i s o něco horším, žere jen o něco více než HD 5770, R9 už žerou o cca 80W více.Pak by neuškodilo dokoupit RAM na 8GB.Více bych s tím nedělal.

CPU a grafiku...

Já bych tedy CPU neměnil, GK ucházející ale ano, ta by se zřejmě hodila nějaká novější. Dokoupil bych další 4 GB ram no a jestli je i HDD starší (zasekaný fragmentycí) tak bych z důvodu kratších loadingů upgradoval i ten.

S tim diskem je to naprosty nesmysl.