Cloud II - mikrofon a 7.1 ?

Chci se zeptat, každý sice chválí Cloud II sluchátka, ale mě zajímá jak je na tom ten všesměrový mikrofon ? Neuslyší ostatní, jak mačkám klávesy a myš ?A lze 7.1 zvuk vypnout na klasický 2.0 ? Protože každý říká jaká je to blbost u sluchátek, tak aby to například nerušilo jak HRTF v CSGO ( ale to bude blbost že ). Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Mám tydle sluchátka a jediné, co mně vadí je, že jsou uzavřená. Ale to je o zvyku a někdo to naopak preferuje. Jinak, mikrofon vyborny, ohybatelná tyčka, mikrofon se da odpojit. Super, kvalita mikraku naprosto top za ty peníze. Nemám mechanickou klávesnici, tak nemůžu soudit jak je to s tím hlukem z mechanické klávesnice, ale jelikož to má i "semiš" na mikrofonu, tak dost nežádoucích zvuků to eliminuje. Mají 2 druhy sluchátek v balení (kožené, nebo semiš).Ke sluchátkám je ovladač, který umí zesílit/zeslabit mikrofon/sluchátka, je na něm hardwarové mute tlačítko na mikrák a je tam přepínač mezi 7.1 a stereo zvukem. Jak rikam, maximalni spokojenost.

Nevíte teda někdo, jak je to s tím mikrofonem, neuslyší mě ostatní cvakat na klávesnici a myši ?Jinak totiž ještě přemýšlím o Cloud Revolver stereo, kterej má směrovej mikrofon.Taky čtu, že spousta lidí má problém s nízkou hlasitostí mikrofonu a někomu třeba pomohl Equalizer APO.