» Poradna » Web a internet

Cizojazyčné reklamy na YT

Ahoj, mám takový zvláštní problém... Poslední asi týden se mi na YouTube začly objevovat nějaké bulharské či maďarské reklamy... české už tam vůbec nejsou. Jinak mě podivuje, že tento "úkaz" se projevil i na mé Smart TV. Je možné že by bylo něco s modemem, třeba nějaký virus? Jinak zároveň se na PC z ničeho nic přenastvil čas o hodinu v před, musel jsem ho manuálně nastavit zpátky. Budu rád za každou radu a tip, co to může způsobovat. Díky moc :) (jak PC tak TV mám na Wi-fi)

Odpovědi na otázku

Nauč se bulharsky a maďarsky (doporučil bych pro sichr přidat ještě turečtinu s ruštinou) a budeš v pohodě....

mas tam virja zadne reklamy nemam mam doplnek

Já reklamy nesleduji, mě jen rozptylují od smysluplného obsahu webu. Stačí je zablokovat a je klid, ať už budou reklamy česky, slovensky, maďarsky nebo třeba v pákistánčině tak je mi to jedno, neuvidím je.

No já je taky nesleduji, spíš mě zajímalo proč to tak je :/ jinak na TV dám asi těžko nějaký add block ne?

tvůj provider internetu nejspíš bere ip adresy z maďarska ... zkus tady http://www.iplocation.net/ co ti to vypíše za oblast ... a pochopíš kde je tvůj problém

a nepřepnul jsi jazyk systému a lokalizaci (časové pásmo)? Ta hodina napřed by ukazovala právě na bulharsko, mají tam o hodinu více...

Je to vsetko v lokalizácii musíš si zvolit svoju polohu kód otvoris google tak vľavo hore mas polohu zadaj tam svoju.