» Poradna » Mobily

Čištidlo na displej TV

Dobrý den. Mám tuto televizi : http://led-televize.heureka.cz/philips-32pfl3158h/recenze/a po nějaký době je trochu zaneřáděná. Můžete doporučit nejlepší přípravek na vyčištění? Jaký používáte v případě vy? Děkuji.

Odpovědi na otázku

vapka to jistí

Smirkový papír, nebo plátno.

Můžete přestat žertovat? Vy televizi, monitor nikdy nečistíte?

Buď rád že je zaneřáděná ještě bys u čisté obrazovky mohl vidět ty koskatící patlanice co televize vysílají, obvzláště české a zejména HD, Herkulese nedávno dávali s tokem 2,1Mega na HD, nedalo se na to koukat, každá změna se rozkoskatěla a vypadlo to celé ze synchronizace, to jen příklad jeden z četných.

Normálně - tak jak dřív.Jen přípravek se nanese na hadřík - ne na obrazovku,aby nedošlo k zatečení za rámeček.Stačí???Přípravků najdeš na webech plno,ale stačí obyčejný na okna.

Děkuji

Zkusil jsem a mám šmouhy. Co teď?

Vlažná voda + trocha jaru.

Přesně tak, dodnes nikdo nevymyslel nic lepšího, než lehce navlhčený hadřík vodou s kapkou jaru. Hlavně ne žádné "speciální" vodičky, to je jen vyhazování peněz.

Potom to nechej na manželku.Má větší praxi..

Úplně nejlepší je utěrka z mikrovlákna (tzv.švédská) a voda. Některé dnešní prostředky na čistění udělají akorát mapy. Zlatá stará okena

Okenu ne, obsahuje líh a to se nehodí.

Ne lesteni obrazovky je nejlepsi maslo nebo veprove sadlo, ale jenom tenoucka vrstva a rovnomerne rozetrit po cele plose. Navic to pusobi antistaticky, takze se neusazuje prach a je to odlonejsi proti vzniku dalsich smuh.

Já se domnívám, že lubrikant Durex Play by měl zvýšit rozkoš ze sledování televize.

Nebude pak spíš umatlaný ?...

"W5 Glasses Wipes" určený na brýle to istí.

Máslo, sádlo? Ať žije PAT a MAT To nic nevyčistí, jen špínu "zprůhlední" a navíc ještě zanese další špínu - máslo nebo sádlo.

cokoli, co se používá na okna.

Odpovídat známému Trollovi je marné a ztráta času. Když se nudí, ať si to hraje se svým stydkým údíčkem.

Ty na druhou stranu stále otravuješ nevinné uživatele a navíc vulgárně. Prosím, když nemáš nic k dotazu, tak sem ani nepiš.

Žádné vulgární slovo jsem nepoužil a zrůdičkový Troll není žádný nevinný tazatel, ale otravná zákožka svrabová.

Jen hlásíš a neradíš, s timhle se jdi vycpat.