» Poradna » Programy

Čištění PC

Ahoj,mám problém ten že mám pc plný aplikací který nepotřebuju... A těch dokumentů co nepotřebuju.. Nění nějaký způsob jak to vyčistit ? Třeba dád pc do úplných základů, Složku steamu s hrama mam zálohovanou a GTA 5 mam také zálohované. :)

Odpovědi na otázku

Nej řešení by to bylo asi rovnou přeinstalovat.. Pokud tedy nemáš nějakou schopnou dřívější zálohu z doby, kdy jsi tam neměl takovej bordel.. GTA 5 se ukládá i na cloud.. Takže i kdybys tu hru přeinstaloval, není problém pokračovat na poslední misi.. Stačí si jen stáhnout "GTAV_Setup_Tool", nainstalovat hru a na konci instalace ti to nabídne pokračovat z uložených misí z cloudu.. Tedy pokud máš hru poctivě zakoupenou..

Ano mám zakoupené GTA ale žádnou zálahu nemam :(

v prvé řaě si ujasni jestli tu zálohu máš nebo ne. To za tebe fakt nikdo jinej neudělá

řadě

Nemam ale já hledám nějaký program co by mi to vyčistil :/ a nebo si asi koupím nový disk.

Tak ten to zaručeně vyčistí.

Proč bys kvůli tomu měl kupovat nový disk? Na půl hodiny si k tomu sedni a smaž co nepotřebuješ. A nebo disk prostě zformátuj a bude čistý jako nový.

A jak naformátovat disk , nebo mám disk v pc a chci aby se mi celý vymazal a zůstal jen Windows ? :)

Tak udělej čistou instalaci Windows!Ale proboha, dej to někomu, kdo TOMU ROZUMÍ, podle Tvých dotazů je vidět, že jsi zcela mimo.

Pořádek si musíš udělat sám, žádný program za Tebe neurčí, zda ten či onen program potřebuješ nebo jestli je daný dokument pro tebe cenný. Prostě sedni před počítač a místo hraní věnuj čas pořádku na disku, vymaž nepotřebné dokumenty, odstraň nepoužívané programy. Pokud to neděláš pravidelně, tak je to docela opruz, protože už si asi nepamatuješ, co k čemu je apod. Nebo pozálohuj potřebné, proveď čistou instalaci, nainstaluj zpět programy, co nutně potřebuješ a PROVEĎ ZÁLOHU. Pak je návrat hračka.A průběžně odstraňuj nepotřebné soubory, dokud se v tom vyznášP.S. Na nový disk zapomeň, brzo tam budeš mít opět bordel a nedostatek místa