» Poradna » Počítačové sítě

Cisco ACL

Dobrý den měl bych dotaz jestli by se nenašel někdo kdo by vysvetlil Acces listy v Ciscu nebo někdo kdo by věděl o nějakém zdroji kde by to bylo dobře vysvětleno. Teorii mám načtenou ale nerozumím konfiguraci.

Odpovědi na otázku

Hmmmm. No ono to funguje pomerne jednoduse. Cemu konkretne nerozumite?(Pricemz prosty dotaz na google stylem "cisco ACL" se zda vracet celkem dost pomerne pochopitelnych popisu i s priklady..)

Celkově konfiguraci

A co na te "celkove konfiguraci" po prostudovani treba tohoto - http://www.samuraj-cz.com/clanek/cisco-ios-8-access... - nechapete? Skripta Vam tu prepisovat nikdo nebude. ;o)

To jsem četl ale při konfiguraci jde o to že nechápu v příkazu ip adresy co se tam zadávají mám několik cvičení v packet traceru a pokoušel jsem se tam krok po kroku pochopit konfiguraci ale kvůli ip adresám jsem skončil hned na začátku

No normalne IP adresy a doplnek masky, ma-li jit o rozsah. To je vse, nic tajemneho.

postni sem nejake to cviceni a tvuj dosavadni postup.Mam z toho pocit ze nerozumis IP adresam