» Poradna » Ostatní

Čínské eshopy

Má tu někdo nějaké zkušenosti z čínskými eshopy ? (např. www.giga-shop.com., ... www.dealextreme.com., ... www.chinavasion.com.) ...

Odpovědi na otázku

Z dealexu občas něco koupím, ale většinou jen nějaké blbosti za pár korun, zboží přijde do tří čtyř týdnů, nepojišťuji, nic se mi zatím neztratilo, nákup jako takový bez problémů, kvalitu prodáváných věcí ať si ohodnotí každý sám.

Kupujem tam kadejake blbosti. zatial najlepsie,co som z dealex mal,bola baterka Cree Q5. Neskutocne to svieti,ludia

nechceli verit,ze to dokaze taka mala baterka. Iny tovar su take jednorazovky.

V zasilatelském obchodu Giga shop jsem si objednal telefon Unlocked WIFI AD&T - Mobile Touch Screen Cell Phone. Firma slibuje českou lokalizaci zdarma. Telefon přišel za 14 dnů po zaplacení bankovním převodem v anglické verzi s lehce poškozeným (škrábnutým) předním sklem ze soukromé adresy z Jablonce. (podle jména čínský odesílatel). Na moji urgenci žádná odezva, i když na stránkách Giga shopu slibují v angličtině servis. Majitelé emailové adresy: info@giga-shop.com, ze které se mnou do zaplacení telefonu běžně komunikovali, se odmlčeli. Pozeptal jsem se po různých provozovnách servisu , zda by mi nahráli do tohoto telefonu češtinu, ale všichni mi postupně odpovídají, že není k dispozici. V tuto chvíli nemohu proto doporučit jakýkoli nákup u uvedené firmy.

NIKDY už nenakupovat u GIGA-shopu.
Jsem na tom podobně.Objednal jsem si mini Tablet-PC 7"s HDMI,GPS a dalším vybavením,přišel mi levnější bez HDMI,nefunguje vypínací tlačítko,takže používám resetové,které mi vymazává nastavení času a datumu.Chybí další příslušenstgví,které obchod inzeroval u výrobku.
Na moji urgenci neodpovídají,nemohu se přihlásit ke svému účtu.Při zaslání žádosti o nové heslo mi to říká,že mailová adresa není registrovaná,při nové registraci ale říká,že tato adresa je již v obchodě registrovaná.Snad si dělají legraci,nebo co.
Takže mám zařízení,které nějak funguje a musím se s tím smířit.Honza z Prahy

Ja nakupuji na Giga-shopu jiz 4 roky a 2x jsem reklamoval bez problemu.Reklamaci nerovadi Giga shop ,ale autorizovany servis výrobce nebo jeho výhradního distributora .Giga shop vam zdeli pouze jak a kde zboží reklamovat a o reklamaci vůbec nerozhoduje o eklamaci se můžete prit pouze s danym servisem který v pripade ze neuzna reklamaci ma proto padny dukaz na který prisel servisak ......

Milánku, jistě si nečetl obchodní zákoník a vyhovují ti tyhle manýry je to jen tvoje věc. Já reklamovaltutýž věc dvakrát a po druhý me vyškrtli. Dodnes mám doma nefunkční cihlu a abych ve svém věku zhaněl někoho kdo mě napíše odborně založený výklad reklamace v angličtině no tak pardon. Hned po první reklamaci jsem zjistil dodavatele v Shenzenu a kašlu na ty šmejdy s 20 – 30 % přirážkou a objednávám přímo.

Ahoj karlos!Koupil jsem v giga shopu mobilní telefon a po měsíci se mně přes display objevily pruhy!Potřeboval bych poradit,jak to reklamovat!Moc děkuji za odpověď!roman.splavek@seznam.cz

lidi mám si tam neco koupit v tom giga shop nebo rači ne pisnete dekuji

NE! koupil jsem tablet a nejde nabíjet,jinak funguje pomocí připojení nabíječky.na stížnost kterou jsem napsal v emailu ještě neodpověděli.

takze podvodnici to nejsou protoze uvadis ze jsi vlastne zbozi zbozi zakoupil a pouzivas jej,ejj sis jej nebyl schopen vyreklamovat :) Ja mam od nich 5 objednavek a musel jsem jednu reklamovat po 3 mesicich me prestal fungovat MP4 prehravac.Nakonec jsem dostal adresu na servis,ale na reklamaci jsem se vykaslal...prehravac za 450 nemelo cenu reklamovat vzhledem k cene postovneho.Ted si objednam od nich 4 jadro telefon prijde na ctvrtinu ceny se stejnyma paramatrama nez Samsung.. ikdyby me za rok nefungoval tak preci na tom vydelam ja :)

Kupit ano, ale rozhodne nie drahe veci ako tu pisu, ze mobil, tablet. Proste len malickosti...blbuuustky...elektroniku by som tam urcite nekupovala...to nie

Vážení,vžádném případě giga-shop! Zakoupil jsem si u nich mobil a ani jsem nečekal nějakou extra kvalitu.A došel mi naprostý a nefunkční šrot. Mobyl vykazuje softwerové vady a navíc mam zněj dojem že už ho někdo používal na vízvu k reklamaci neodpovídají ktomu nemám co víc dodat. Přišel jsem o 3tisíce a taktéž se stím musím smířit.

scarabeus1000 - ty sam prodavas na Aukru Cinske telefony tak za 2x vetsi cenu nez je ma Giga-shop ,tak co tu placas....buh vi jestli prave jako vetsina prodejcu neberes z giga shopu....

Jsem řemeslník ne šmelinář, je evidentní že pan Tomas je s giga-shopem spřízněn.je očividné jak naprosto iracionálně chválí to co evidentně špatně funguje, což i on sám potvrdil , že i on měl zkušenost s reklamací. Je tu tucet lidí kteří vyjadřují naprosto diametrálně odlišný názor který nehodlá akceptovat, ale je nezpochybnitelné že i na to má právo. Víte pochopil bych kdyby chválil třeba malíře který mu krásně vymaloval, to už se dá doporučovat a stojí to za čas, ale obhajovat obchodníka? To logicky dělá jen ten kdo s toho těží, ale třeba se mýlím. Já osobně bych mu nevěnoval ani minutu. jen v případě že by mě nějak poškodil, což udělal a abych varoval ostatní ze solidarity. I přesto všechno jsem se snažil najít smířlivý tón nic méně si myslím že jste pěkný dobytek, které mu chybí troška vychování poněvač si nepamatuji že bych s Vámi pásl husy. jsem s pozdravem

Mam nejake skusenosti nakupujem asi tak tri roky. Mam uz od tiaľ HDD player a rekorderom, DVD do auta, kadejake elektronicke drobnosti ale aj oblecenie pre psa alebo keramicky noz pre manzelku :) Ak sa chcete pozriet na par tipov ako a kde nakupovat mrknite sa na stranku www.lacnynakup.eu

Nejlepší a nejrychlejší nákup je na ověřeném http://www.buyincoins.com,... Využívám stále. Pro všechny vaše nákupy se dá navic ziskat sleva 15% na každou objednávku. Jednoduše si vytvoříte s každým nákupem nový účet na novou e-mailovou adresu. Jako recommender zadejte: ruprt a kupon na slevu: 10%Ebay2011. Ověřené a funguje stále.

ja nakupuji jiz 4 roky na WWW.GIGA-SHOP.COM a zkusenosti mam kladne a mají dokonce uz i ceskou podporu :) jiz jsem tam zbozi i reklamoval a bez prblemu :) Za to www.dealextreme.com extreme jsem u delal celkem 4 objednávky vždy 3 za malou castku a tu poslední před rokem za 400usd za Tablet a prislo me kulovy,po zalozeni sporu na Paypal přes kterej jsem zaplatil u zavrel Paypal spor po 3 mesicich a peníze me taky nevratil !! Jinak z www.chinavasion.com je v pohode zatím u me bez problemu .

Právě si objednávám přes gigashop android netbook a iphone5 fale tak uvidíme snad to bude v pohodě.

dobrý den, chtěla jsem se zeptat,zda vám přišlo objednané zboží,děkuji.

Dámy a pánové nemá někdo tady z Vás zkušenost s tímto zajímavým eshopem ?http://www.epathchina.com/&jde o to že se mě zdají ceny až nějak příliš podezřele levné a nemohu zjistit ani pomocí překládače googlu zda je tam rovněž cena za dopravu zdarma obdobně jako např. u DX com apod.

19. Února proběhla platba a doposud nic nedorucily ani neodepisuji na emaily nic neobjednavat nedoporucuji.

Dobrý den může mi někdo poradit co mám dělat nebo po případě na koho se mám obrátit protože jsem si objednal v giga shopu mobil kopii Samsungu s3 platba proběhla pres účet 19 února a doposud nemám telefon ani peníze když jsem jim psal na email odpověděli mi v angličtině a jen v tom bylo napsaný jenom země a doby dodání v nich nic jiného .....už zed jsem nervózní a myslím si ze už neuvidim peníze ani telefon...

umě to samy

ja jsem sy objedna val tablet z gigashopu jako na prvni pohled super stranka levna a jakože dostupna ale ihned po objednani a poslani penez na ucet nastali potize neopovidaly na emayl a vubec nic nakonec za dva mesice mi prosla sprava ze v praze na celnisi je neakej balik na me jmeno a musim zaplatit dalsi penize a cekal jsem dalsi dva mesice takze po 4 mesicich mi prisel tablet na postu a zase jsem musel zaplatit neake clo takze tablet za 2200kč me visel na neakych 4500kč no smiril sem sa stim a nakonec jakmile jsem do nej vsunul pametovu kartu tak nenacitala ani a neslo ani naozaj zapnut wifi takze zatu cenu jsem kupil šrot nedoporucuju anii se natu stranku divat lakaji a neni snema ani komunikace nic

nakupuji v giga shopu jiz nekolik let,ale ne telefony....obleceni,doplnky a nektere veci ktere vlastne ani v CR obchody vubec nemaji (hlavne pred vanoci tam nakupuji).Za ty roky vzdy vse prislo,ale je fakt ze obces to trva ,ale takovou zkusenost mam se vsema zahrnicnima obchodama a je to spise vina prepravce ,protoze ten dane sluzby provozuje.Muj zaver je takovy - podvodnici to nejsou a nejaky ten problem jsem narazila i v ceskych obchodech jako Alza nebo Mall ...

Rozhodně nedoporučuji. Tato firma se tváří jako internetový obchod, pokud si objednáváte, tak s vámi komunikuje, ve chvíli zaplacení komunikace vázne, jakmile se objeví problémy se zbožím komunikace je nulová. Objednal jsem si 2 telefony, po zaplacení jsem zhruba po měsíci dostal vyrozumění od celního úřadu, že mám zaplatit clo, protože doručovací adresa je moje a zboží z třetích zemí podléhá clu. Nikoli adresa internetového obchodu kde jsem telefony objednal ale moje adresa!!! Po dalším jednání mi Česká pošta sdělila, že zboží se v ČR nesmí provozovat a bude zničeno na mé náklady, nutno dodat, že Giga shop již nekomunikuje v obchodním rejstříku je pod jménem Josef Feneš se sídlem Vittanov 25 Chrudim, v současné době je podáno trestní oznámení pro trestný čin podvodu, částka již přesáhla 5000,- Kč

Lzes a sam prodavas veci z giga-shopu na aukru 2x draz !!!! Giga-shop provozuje zahranicni firma Giga FX Limited www.giga-fx.com a to ze si stezujes na to ze se ze zahranici obcas musi plati clo to plati absolutne pro vsechny zahranicni obchody bez vyjimky !! Takze si stezujes na vlastni blbost a nevedomost.....Podle toho co pises te ikdo nepodvedl a zbozi ti bylo dodano

Ak je firma zaregistrovana v európskej unii, tak clo platit nemozes. To ze to firma nechava posielat priamo na teba z ciny je da sa povedat "podvod".

Nelzu, nikde nic neprodavam. Evidentne si spjat s touto podvodnou firmou. Nikde neni zminka o tom, ze zboti dorucuje jakasi firma ze Singapuru. Jen pro informaci. Vesjere vyrobky zaslane z teto firmy do CR je hiz automaticky zabavena celnim uradem a podstoupena zastoupeni Samsungu. Nikomu nedoporucuju nakupovat na techto podvodnych strankach.

Zdar titika mam dojem že už jsi tu psal o nějakej řádek víš jako tomas . Jsi unterwassermann "podvodník"

Dobrý den, Vážený pane,Vznesl jste vážené obvinění na náš internetový obchod Giga Shop - prodej výpočetní techniky. Pokud jste Jste nakupoval v nějakém Giga Shopu které působí v zahraničí Tak jste si asi neuvědomil když by jste si objednával zboží u nás v internetovém obchodu, tak by jste neplatil žádné clo a nemusel by jste si běžet pro nějaké zboží na nějaký celní úřad nebo poštu jak je v příspěvcích. Naše firma má smluvního partnera jako dopravce společnost DPD.CZ která vám zboží doveze až domů. Tak že mílí pane v nejbližších dnech na vás podáváme trestní oznámení za křivé obvinění. Než začnete psát nějaké příspěvky, které poškozuji druhé. Tak si nejdříve ověřte internetovou adresu e-shopu, a veškeré údaje aby jste mohl někoho obviňovat. Poškozujete tím slušné prodejce.

Dobrý den, mně zboží (hračka) po zaplacení 29.9. 2015 až do dnešního dne také nedošlo, místo toho jen asi 6 e-mailu. Ten poslední před14 dny, že bylo odesláno přímo. Pokud další týden zboží nedojde připojím se k trestnímu oznámení na Vás. Dodací doba více než měsíc je zarážející.

na chinavasion jsem koupil multimediální centrum do auta(dvd,radio,navigace, tv, aux,wifi,intern 3G,.......Po objednání šestej den balík doma platba přes pay pal bez problémůjednoduché,rychlé,bezproblémové

2 mesiace cakania zadrzanie na colnici vratenie balika odosielatelovy na zaklade recenzie doteraz bez mobilu a bez vratenia penazi

doteraz GIGASHIT nevratena platba ani sa nesprobujte nieco stade objednat