» Poradna » Programy

Čím otočit video v mp4 ?

Z kamery, která je otočená vzhůru nohama, potřebuji otočit obraz v MP4, aby se správně přehrával. Jaký program na to použít? Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Na správné přehrávání stačí otočit např. ve VLC. Na převod videa ffmpeg nebo Avidemux.

Otočiť kameru, otočiť monitor, obrátiť hľadisko v kine hore nohami....

doporučuju Avidemux, ale bude se to muset překódovat.

Vo filtroch dať len pretočenie videa, zvukové a obrazové parametre ponechať.... dekódovanie ani nebude dlho trvať, nakoľko len otočí obraz bez zmeny ostatných parametrov.

Díky za tip, už jsem video otočil. Musel jsem ale zvolit překodování videa, s copy se vypne "otáčecí" filtr.