» Poradna » TV, audio a video

Čierna obrazovka pri videách

Zdravím.Mám taký problém že pri pozeraní videa či už na youtube alebo inej platforme maximalizujem video tak mi skočí čierna obrazovka na cca 1s-2s. Potom naskočí normálne video. Video sa stále prehráva an apríklad keď ho pretočím tak zas naskočí na tú sekundu čierna obrazovka a tka tiež aj keď napríklad len myšou prebehnem.Mám zapojené 2 monitory. Robí mi to len na prvom, ktorý mám nastavený ako hlavný. Keď presuniem okno prehliadača na druhý monitor tak je všetko v poriadku pri prehrávaní na plnej obrazovke.Nejaké nápady ? 1. monitor: Acer EK240YCbi2. monitor: Samsung syncmaster 943nw (starší)

Odpovědi na otázku

Takže to dělá na tom Aceru? Jak je připojený?

Áno na ňom.Je pripojený HDMI - DisplayPort.Grafická je AMD RX580. Robilo mi to už kedysi dávno ale akosi to prestalo. A teraz nedávno som preinštaloval OS a začalo to znova robiť.

Tajnej OS? :D

Nie.. :D Win 11 :D

Co máš za desku a CPU? Jaký je na desce Bios?A hlavně, nahrál jsi při přeinstalu nejnovější ovladače, nebo jsi použil nějaké staré z přiložené flešky/CD, případně to nechal jen na Windows Update?