» Poradna » Mobily

Chytrý náramek na běh

Dobrý den, neznáte někdo nějaký chytrý náramek, který by ukazoval čas a zároveň by mi měřil tělesnou aktivitu při běhu? (vzdálenost, rychlost..) Abych s sebou nemusel vláčet mobil a přesto si pak mohl doma prohlédnout výsledky. Dík za tipy

Odpovědi na otázku

naramek ti nebude vetsinou merit GPS (pokud chces presne merit vzdalenost). na beh se dobre hodi napr hodinky Tomtom runner 3, pripadne verze cardio se snimacem tepu. Za tu cenu myslim neni nic lepsiho. Spolehlive a celkem dlouha vydrz na baterii..

Já používám lamax bfit, sice nemá měření tepu, ale počítání kroků to má a hlavně stojí jen 15 stovek.

Vzdálenost ti změří leda hodinky s GPS, ale pokud by stačil odhad, tak to možná jde nějak přes krokoměr.Jinak by možná vyhovoval Mi Band 2 od Xiaomi, který není ani moc drahý.