» Poradna » Ostatní

Chytré náramky

Nevíte, jaký náramek bych měl koupit synovi k narozeninám ? rozhoduji se mezi Huawei TalkBand B2 a Sony SmartBand 2 SWR12Poraďte mi prosím Já si s technologiemi nevím rady

Odpovědi na otázku

S technologiemi si nevíš rady, my zase nevíme, kolik je synovi let a čím se zabývá, že potřebuje sledovat svůj zdravotní stav/kondici. Takže nejlépe když si syn vybere sám. Myslím, že Huawei např. nesnímá tepovou frekvenci.

Já jsem si koupil náramek značky "UkoJešita" (před x-lety měl výstavu na Konopišti) a jsem s ním spokojený