» Poradna » Mobily

Chytré hodinky

Dobrý den,jeké chytré hodinky byste mi doporučili s cenou do 2500 Kč.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Žádné a myslím to vážně. Jsou max. ke vzteku.

Proč ke vzteku?

Já jsem jich pár zkoušel. Ano neplatil jsem, zapůjčení. A výsledek? Abych sledoval jak mizí nabití baterie, při každé maličkosti a lekal se kdykoliv mi přijde nějaká "veledůležitá" informace, kterou jsem nežádal to sorry jako. Jen tě varuji, než je koupíš - vyzkoušej si je.

Já bych je chtěl hlavně na sport.

A není lepší nějaká ta "sportovní - diag - věcička"?

Jaká?

Hledej na netu, snad vidíš jak jsou při tréningu propojeni. Měří to snad všechno a na ruce mají "mozek".

třeba Xiaomi miBand. Podobné věci dělají i další výrobci - tzv. Smart Band - něco měl i Garmin apod.

jen tak mimochodem, není za ty prachy na sport lepší třeba vzít sportovní hodinky Polar s tím hrudním pásem? Sigma sport to dělá taky, taky Suunto, něco i Garmin. A je to primárně určené na sport, takže je to kupříkladu čitelné i na slunci a vydrží to i vodu apod.

Samsung Galaxy Gear Fit (Treba Samsung telefón).

Dík za odpověď, ale je problém v tom, že já nemám Samsung telefon.

No osobne mám Sony Smartwatch 2, no na šport nie sú príliš vhodné, pretože im chýbajú rôzne senzory (tepu atď.). Majú však obrovské plus- transflektívny displej - perfektne viditeľný na slnku.

zajdi na android forum.cz.Tam je forum jen na chytré hodinky.

Dík za odpovědi. Já zkusím to http://androidforum.cz/

Za 2500 Kc kupis akurat tak hodinky s Mickey Mouse

ja viem ze nesuhlasiaci povazuju svoje hodinky s Mickey Mouse za chytre, ale naozaj to tak nie je, su to detske hodinky.

Když chytré hodinky tak jedině s vodotryskem