» Poradna » Notebooky

Chybová hláška

Dobrý den, potřeboval bych poradit, začalo mi vyskakovat na notebooku ASUS/Windows 7 okno s hláškou, okno má název Windows Script Host a v okně napsána hláška: Soubor skriptu "C:/User/...AppData/Roaming/MicrosoftSearchIndexer nebyl nalezen", nejsem si vědom, po jakém úkonu to začalo vyskakovat, po zavření okna/OK za cca 1min zase naskočí, děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Vrať se o nějaký čas zpět pomocí obnovy systému výběrem bodu obnovy k určitému datu, kdy byl systém v pořádku.. Není to úplně to nejspolehlivější řešení, ale mohlo by pomoci.. Nejspíš sis do stroje nainstaloval nějakej "spešl" program, který nefunguje správně tak, jak by měl..

Díky, ale obnovení z bodu mi bohužel již delší dobu bohužel nefunguje, vždycky se to udělá a pak to napíše hlášku, že se nepodařilo...., ještě si vzpomínám, že to zřejmě udělalo poprvé, teď myslím ten SearIndexer, když těsně předtím jsem zastrčil flash disk a instalovali se automaticky ovladače na tu flešku myslím, ale nevím přesně kde hledat, že bych je zkusil odinstalovat..

Ten skript už v PC není, ale jeho spouštění stále ano. Projdi pomocí https://technet.microsoft.com/cs-cz/sysinternals/bb963902 (spustit jako správce)spouštěcí položky, ten spouštěč najdi a smaž. Pak už bude pokoj.

Hmm.. na tohle jsem zcela zapomněl.. Bravooooooooo.. Juwa je prostě hlava pomazaná ..

Chlapy díky, ten program jsem nainstloval...ale ted nevím co a kde to mám hledat, pod čím se zobrazí ty spouštěcí položky? a jakou položku podle názvu podle toho co jsem psal bych měl hledat? jsem v tomhle spíš amatér, tak se omlouvam

Už jsem to našel, díky moc

Hoši ja som taktiež nainštaloval ten program ale ďalej si neviem rady! nepomohli by ste ???

Spusti program ako je napísané vyššie a keď si všimneš hore je okienko "Filter" tam len napíš "MicrosoftSearchIndexer" daj enter a vybavené.Inak ďakujem za toto riešenie liezlo mi to na nervy týždne a teraz to mám vyriešené za minútu.