» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chybová hláška Windows 10

Po zapnutí počítače OS nenaběhne a na černé obrazovce se objeví chybové hlášení:"Chyba aplikace: Instrukce na adrese 0x6D278015 odkazovala na adresu paměti 0x2C9AC55A. S pamětí nelze provést operaci writter. " a možnost pouze OK. po stisknutí OK, tabulka zmizí, po chvilce opět naskočí se stejnou hláškou, ale jinými čísly.Co s tím? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Vir, mallware, chyba RAM, chyba desítek (nejpravděpodobnější varianta) .Takže jako první bych ti doporučil provést kontrolu na viry a mallwary pomocí MBAM https://www.malwarebytes.org/ .Pokud se problémy budou projevovat i poté, tak budeš muset na flashdisk vypálit Memtest http://www.memtest.org/ a poté jej při spouštění PC nabootovat a nechat Memtest běžet min. 2 hodiny.Pokud ani ten nenahlásí žádný problém, tak je prostě problém ve Windows 10 , které budeš muset přeinstalovat.

Nikoliv "nejpravděpodobnější", ale "nejNEpravděpodobnější". Opravdu nevíš, co mluvíš.

To nie je chyba W10. Nejaký SW koliduje s HW.Stiahni si ISO W10 podľa tvojej edície, rozbaľ ISO, klikni na Setup.exe."Prešrotuj" svoju desinu s ponechaním osobných nastavení a SW. Po troch reštartoch máš opravený OS. Bordel zostane v zložke Windows_OLD.

Zaujímavé koľko máš mínusov

Díky za rady, do PC se vůbec nedostanu, Windows vůbec nenaběhne. Jinak je v PC nainstalovaný ESET. Memtest můžu zkusit.

Oba "tři" evidentně kecáte. Pokud se dá věřit tvým slovům - chybí tam přesná specifikace časového průběhu - tak problém je v memory.Takže testy, testy a testy - mnohahodinové. Pokud to neumíš, umí servis, známý apod.Ať se daří.

Oba tři kecají..???Ty evidentně kecáš nejvíc.. jako vždy.. Časovej průběh si strč do prd.ele.. Ti první dva radili samozřejmě správně.. A pokud si tazatelka nebude vědět rady, nastoupí akce vyhledání servisu..

Problém je v tom, že chyby S pamětí nelze provést operaci written a read jsou spojovány s všemožnými druhy příčin.Mně se třeba chyba s read stala, když jsem přeinstaloval hru na steamu, tak mi zůstal ve hrách starý zástupce (nejedná se o zástupce s klasickou adresou na exe soubor, ale s adresou pro spuštění hry na steamu) , který tuto chybu vykazoval. Musel jsem jej tedy smazat a přes steam si vytvořit nový.A v 95% vyhledaných výsledků na googlu je zase problém s určitým druhem viru a mallwaru.Je to hodně specifická chyba, u které může být problém nejenom v hardwaru, ale bohužel i v softwaru .

Tak nakonec byla vadná operační paměť. Po výměně počítač funguje v pohodě.