» Poradna » Programy

Chybová hláška NVIDIA

Zdravím, při spuštění jakékoliv hry se mi otevře chybová hláška. Po jejím odkliknutí se však hra spustí. Nevíte jak se chyby zbavit ? Reinstalace winu je poslední možnost. https://ibb.co/dcsYO5

Odpovědi na otázku

Ahoj zbavíš se toho tak že si reinstaluješ Windows :)) ne dělám si legracizkus reinstal ovladače, když to nepomůže tak odinstaluj 3d vision a zvukovku na grafice zakaž ve správci zařízení ,,,

jojo přesně přes to jsem to udělal :) díky :)

No a co dal uz,to jako nedela.Asi potreba instalovat ty spravne ovladace.