» Poradna » Web a internet

Chybějící zprávy v messengeru

Ahoj, nevím, zda jsem trefila kategorii, pokud ne, tak se omlouvám. Mám dotaz na zprávy na fcb. Nedávno jsem si procházela jednu konverzaci a zjistila jsem, že mi z ní část zpráv zmizela, a to jak odchozích, tak i příchozích. Nic jsem v konverzaci sama nemazala a když jsem najela na 3 tečky, které předcházely poslední viditelné zprávě, tak se mi tam ukázalo : "Odpověděl/a jste na den uživatele... ". Osoba, se kterou jsem si psala využívá každý den fci "Můj den". Nesetkal jste se s tím někdo? Je možné, že fcb sám nějakým způsobem vymazal část konverzace? Psala jsem jim, ale jen mi poděkovali za nahlášení a víc se mým dotazem nezabývali.Děkuji za odpověď, T.

Odpovědi na otázku

Chyba serveru

A je možné, že ta chyba je jen u jedné jediné konverzace a přetrvává už cca týden?

A není možné, že to smazala protistrana třeba omylem? Každopádně bych moc nepočítal, že se to tam samo znovu objeví.

Pokud konverzaci smazala protistrana u sebe v messengeru, tak to se v me konv. neprojeví, ne?

pokud portistrana smazala, tak by se melo projevit, otazka jak to doopravdy funguje (navic stejne vsechny konverzace si facebook uchovava, at kazdy chce nebo nechce)

A najdu je prosím někde mě se to stalo teď taky...

Nezkoušel jsem to, ale jelikož se jedná o synchronizaci, tak by bylo logické, že když to smaže jedna strana, projeví se to i u druhé.

Otazku treba adresovat prevadzkovatelovi sluzby.

Podle toho popisu bych si tipnul, že druhá strana využívá funkci „Můj den“, kterou teď FB messenger dost tlačí. věci přidané sem se po 24 hodinách mažou.