» Poradna » Notebooky

Chyba u windows 8

Zniceho nic zmizi kursor, pak se objevi,ale uz nejde ovladat,a sam odsebe lita po monitoru, klika na ikony atd.,musim vypnout a zapnout notbook pak je vse v poradku, to vsechno 4x za vecer.

Odpovědi na otázku

Obnova ze zdravé zálohy - nemáš > reinstall.

Diky

Podle popisu to muze byt i problem s ovladacem touchpadu nebo jeho HW zavada.

Zřejmě závada na touchpadu nebo trackpointu.

Skús kontaktovať hotline v microsofte. Prípadne ostrým nožom opatrne vybrať touchpad a odoslať na expertízu výrobcovi notebooku. Ak sa kurzor ocitne mimo obrazovky, treba ho vložiť do balíčka spolu s touchpadom.

Vyzkoušej projet notebook testem (např. Emsisoft) pokud nepomůže, ve správci zařízení, pokud nevíš kde je tak pomůže Windows + Q, vyhledej touchpad a odinstaluj ho a pak klikni nahoře na Vyhledat změny hardwaru, pokud ani to tak pomuže snad už jen ten reinstal systém.

Také jste neuvedl jestli používáte touchpad nebo myš. Je možné že je problém v myši, zkuste jí odpojit když začnou problémy.