» Poradna » Programy

Chyba při stahování - google chrome

Dobrý den, už nějakou dobu mně nejde stahovat programy a soubory přes Google Chrome, píše: CHYBA PŘI STAHOVÁNÍ... Jediné co mně jde stahovat, tak jsou obrázky, jinak musím vše stahovat přes jiný program..Skoušel jsem Google Chrome i odinstalovat, ale neuspěšně...Nevíte někdo co s tím? - Pavel

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém! A nemůžu najít řešení! Vyzkoušel jsem vše co jsem našel, ale neúspěšně! Ale možná vám to něco pomůže. Takže: 1.Vypneme Google Chrome. (aby nikde nebyl zaplí)2.Dáme si průzkumník souborů. a tam si najdeme složku: C:\Users\Pavel z Hrušek1\AppData\Local\Google\Chrome a tam bude složka jménem "User Data" a tu smažeme. Sice vám to vlastně smaže veškterý google chrome, ale mělo by to fungovat. (mě ne.)3. Zapneme google chrome a vše by mělo fungovat. (mělo by to fungovat. Mě to sice nefungovalo, ale za zkoušku to stojí. )A nebo je tady taky možnost že to dělá váš antivirus. Pokud máte, takže si vypněte (deaktivujte) celý antivirus a zkuste to, aby jste věděli. (pak si ho klidně zase zapněte)