» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba : Could not open a session with Cryptoki server

Nerozpoznání tokenů a certifikátů od České pošty pro přístup na Po nějaké aktualizaci Windows Vista se po spuštění PC objeví hláška AX monitor - Could not open a session with Cryptoki server . Potom nejdou načíst certifikáty z tokenu a tím se přihlásit na CzechPOINT. Nevíte někdo nějakou radu jak to odstranit.Bohužel nevím ,která aktualizace a jestli to vůbec aktualizací je - zapříčinila.

Odpovědi na otázku

Zkus reset prohlizece na default, nejsem si uplne jisty, ale na to podepisovani se spousti nejaky doplnek nebo activex prvek. Token funguje OK? Tj. certifikaty jsou na nem videt?

Právě že to zapříčiní to že nejdou načíst certifikáty z tokenu ,ale ten je ok