» Poradna » Web a internet

Chvílemi vysoká odezva

Ahoj, mám jeden problém s mým internetem.Jak si už můžete přečíst s nadpisu, mám problém s odezvou.Dám příklad, který se mi děje denně : Hraju např. CS:GO a ping mám v pohodě 5 minut 20-40, najednou to skočí třeba na 200-600 a drží se to tak někdy minutu, někdy pět.Nevíte co bych s tím měl udělat ? Počítač sem projel AdvancedSystemCare, AdwCleanerem, Avastem..Ale žádná změna..Máme kabelové připojení (kabel mi přímo směřuje do PC)Akorát máme wifi, kterou vlastně poskytuje můj PC (nevím jak to lépe napsat), ale na ní není skoro nikdy nikdo připojený.Procesy : http://www.imgup.cz/images/2015/01/25/Beznazv... Zaslechl sjem i o TCPView, ale v tom se vůbec nevyznám, je tam toho hodně a někdy to zablikne zeleně, červěně nebo i žlutě.Nevím co to znamená.Popř. mi napiště jaký screen mám tady hodit.Díky moc za všechny rady :)

Odpovědi na otázku

mám doma stejný problém, podle mě je to nekvalitním připojením (A-net Liberec)řeším to tak, že když chci hrát CSko, připojím se mobilně přes T-Mobile; sice mám ping okolo 80, ale hra se neseká