» Poradna » Mobily

Chromecast 1 vs 2 - vyplatí se?

Zdravím,chtěl bych se zeptat, zda se vyplatí připlatit si za Chromecast 2, nebo je výhodnější koupit první generaci. Dle mého nejsou rozdíly až tak velké ... nebo se pletu??Díky předem.

Odpovědi na otázku

blbá otázka, na to si musíš odpovedať sám, neviem aké máš očakávania, ale ja osobne by som volil vždy novšiu variantu ak mám na to financie

Proč blbá otázka? Jen se ptám, jaký je rozdíl mezi variantami - pokud jsem něco nepřehlédl, tak jediný rozdíl je v počtu antén (s tím souvisí jiná paměť) a procesoru (efektivnější) -- tzn HW v podstatě stejný. Co se SW týče,tak funkce a max rozlišení je stejné -- nebo ne? A právě proto se ptám, v čem je tak výrazně lepší Chromecast 2? Co nabízí navíc??PS: google app pro android je také stejná pro v1 i v2 (nebo ne?)PPS: nejnovější seznámena vždy nejlepší (viz doba nástupu W Vista )

* neznamená

jsi kokot...

Zalezi jaky mas router...Chromecast 2 podporuje novy stndart wifi AC. Jestli mas router, ktery vysila na 5Ghz a mas u tel. dobry signal propustnost site bude o mnoho vetsi nez na stare 2,4Ghz. Jestli mas AC router muzes nechat pasmo 2,4Ghz na serfovani atd a 5,4Ghz jen na filmy...Ale myslim ze by mel google brzy prijit s chromecast 3, tak se vyplati pockat co prinese noveho....