» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chrome 54 Ubuntu - nefunkční překladač jazyků (vám funguje?)

Ubuntu 14.04.5 LTS. Po aktualizaci prohlížeče Google Chrome na verzi 54.0.2840.71 přestalo fungovat vestavěné překládání webových stránek. Po kliknutí na ikonku překladu v adr. řádku vždy vyskočí "Překlad stránky se nezdařil" Měl jsem podezření na kolizi s nějakým doplňkem, ale dělá to i v úplně novém, čistém profilu.Po návratu na verzi 53.0.2785.116 překlad funguje standardně, tak jako celou dobu až doposud.Zkoušel jsem i verze beta a unstable - překlad opět nefunkční.Zajímalo by mě tedy, jestli se toto děje i ostatním uživatelům, nebo pouze mě. Takže otázka zní: Funguje vám v Ubuntu a Chrome 54 překladač? (eng >> cz)

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém. Používám Ubuntu 16.04 LTS. Verze Google Chrome 54.0.2840.71.

Zde to tento problém řeší také: http://forum.linux-mint-czech.cz/viewtopic.php

Edit: Tak jsem to zkusil v live verzích Ubuntu 16.04 a 16.10. Překlad funguje... Dál tím zatím nemíním ztrácet čas, zůstávám na verzi 53.----------Jo, a všiml jsem si, že u verze 55 a výše nejde vypnout ve flags material design. Totose týká i chromia a dalších derivátů...------------Starší verze Chrome je celkem obtížné získat - zde je jeden zdroj pro linux, win a macmomentálně jsou tam v48 až 54.http://www.slimjet.com/chrome/google-chrome-old-...