» Poradna » Web a internet

Chrome - aktualizace karet

Zdravim. Potreboval bych poradit. Pouzivam prohlizec Chrome a kdyz mam otevreny treba 3 karty a kdyz mezi nima chci proklikavat, tak se me vzdycky aktualizuje stranka te karty. Nevi nekdo jak zastavit to aktualizovani? Driv jsem to mel spis po dlouhe neaktivite, ze sem na tu kartu neklikl, ale ted staci prokliknout z jedne na druhou a hned to nacita znovu! Poradte nekdo driv, nez to rozjebu kladivem, diky moc za kazdou odpoved.

Odpovědi na otázku

Hlavně nešil... Ty tři stránky si ulož v nastavení v záložce "Po spuštění" kliknutím na "skupina stránek" dej aktuální a FERTIG..Pokud to nerfachcčí správně, pak smázni profil v AppData, smázni složku Google - označ ji, podrž klávesu Shift+klepni na klávesu Delete. Poté spusť Chrome a přihlaš se do něj jako obvykle.. Zvol si skupinu stránek po spuštění.. a FERTIG A jestli i potom něco nefunguje, pak to máš nějaký pojebaný, pak tedy přeinstaluj systém.. Nebo zkus debilní formu obnovu systému návratem do nějakého staršího bodu obnovy.. Ovšem počítej s tím, že jde o nespolehlivý pokus o opravu, kdy nakonec zjistíš, že v systému nějaký program chybí nebo je neúplný..

Tady jde spis o to, ze jakoukoliv stranku si na netu otevru a mam vic karet, tak me to vzdycky obnovuje tu stranku jak kliknu na kartu, muzu mit dve karty otevreny napr. facebook a druhou tady tu poradnu a kdyz jsem na strance facebook a chci se podivat na kartu s poradnou jestli nekdo neco nepridal hned se zacina obnovovat, takze vubec nechapu.

Tak mně se po otevření Chrome načte mých 9 stránek, které mám uložené ve skupině po spuštění.. a načtou se jen po spuštění.. No a pokud chci konkrétní kartu aktualizovat, pak to musím spustit ručně.. No, možná by se mi líbilo právě to tvoje automatické načtení.. Teď jsem třeba na "živě" a poté kdybych kurzorem myši kliknul na kartu "seznam.cz" a ona se mi automaticky aktualizovala, rozhodně bych to uvítal..

ver, ze by si to nechtel, mas neco rozepsanyho a obnovi se ti stranka, tak to moc prijemny neni, to stejny kdyz projizdis nejakou stranku, mas ji rozectenou a pak se ti obnovi a hledej znovu kde si skoncil. Nevim proc tohle se deje. Driv to delalo jen po dlouhe neaktivite, ted staci jen prekliknout kartu a hned obnoveni.

Zkoušel jsi smáznout profil a případně i přeinstalovat Chrome..???Za to nic nedáš.. práce tak na 5 minut..

zkousel sem preinstalovat, profil zatim ne. Ten smazu jak prosim te?

Profil smázneš takto:1. Ovládací panely, otevřeš "možnosti složky" a záložku zobrazení.. v té pak dočasně povolíš "zobrazit skryté a systémové soubory.. potvrdíš..o.k.. 2. Klepneš na disk (C) a proklikáš se sem:c:\Users\Popis PC\AppData\Local\ Po kliknutí na složku "Local" uvidíš složku "Google" a tuhle složku Google označ, podrž klávesu Shift + klepni na Delete.. tím ji smázneš.. FERTIG.. 3) Spusť Chrome..

nemuzu proste najit za boha appdata..nasel sem jedny na disku D: ale ty neobsahuji slozku chrome..takze sem zas v pasti boooze

ŠmarjáááááTady je např. cesta v mém počítači: c:\Users\Edy\AppData\ A když kliknu na složku AppData, tak tam jasně vidím podsložku Google.. kterou bys měl ty najít i v tvém pc a smáznout ji.. A nehledej na Déčku.. To, o čem se bavíme, je na Cééééééčku.. Hlavně musíš odkrýt ty skryté a systémové soubory, abys je vůbec viděl.. a to lze jednoduše v ovládacích panelech a možnostech složky.. záložka "zobrazení".. a povolit zobrazení skrytých a systémových souborů.. Po dokončení smazání té složky Google v AppData to zobrazení skrytých souborů opětovně vrátíš zpět, aby sis tam nenaděl omylem nějakou katastrofu..

Jestli si s tím nevíš rady, spojíme se přes TeamViewer a já ti tu složku smáznu během 5ti sekund.. To máš na XPééééé..??? Sice jsem ten systém neviděl asi 100 let, ale neměl by to být problém..

ja to mam prave na XP na starym pc..proto ti rikam ze tady zadny appdata nemam :D a jedinnou slozku s chromem mam v program files a ta me nejde smazat ze je pouzivana i kdyz vypnu chrome :D a jinak mam povoleny videt vsechny ty skryty soubory :)

Zde.. https://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/60... Ve Win 7: \Users\$USER$\AppData\Local v XP: \Documents and Settings\$USER$\Local Settings To by mělo být odpovídající jako ve Win 7.. čili něco jako \$USER$\ poté jméno pc\Local Settings\ a po odkliknutí Local Settings by měla být vidět složka Google - kterou bys mohl bez problémů smáznout.. Otestuj..

ted uz sem to nasel, diky moc, ale problem stale pretrvava..takze sem si vubec nepomohl ... asi to je nejaka nova aktualizace chromu nebo nevim proc .. nic jinyho me nenapada

Tak opravdu nevím.. Máš Chrome aktuální..??? Vpravo v liště klikni na tu trojtečku, zajeď si kurzorem myši dolů k "Nápověda" a klikni na "O aplikaci Google Chrome" .. Chrome by se mělo automaticky aktualizovat na nejnovější verzi.. případně potvrď aktualizaci.. Pokud z toho všeho nic nepomáhá, jukni do ovládacích panelů a následně do "Programy a funkce", jestli tam nemáš nechtěně nainstalovaný nějaký kraviny, který brání v normálním zobrazování Chrome.. Jako poslední možnost bych to viděl na přeinstalaci systému...

tak uz sem si to nasel na netu. Docela zajimavy. Clovek musi zadat do vyhledavani chrome://flags/ a skoro na konci je Automaticke mazani karet: a musi to byt deaktivovany. Ted uz je to v poradku. Takze kdyby nekdo mel stejny problem, tak to jde lehce vyresit v tomhle nastaveni. Kazdopadne diky za tvoji snahu mne pomoct :)

Tak výborně.. Nakonec sis poradil sám..

Zdravím, chci se zeptat, jelikož mám stejný problém, jak se ve Flags přesně jmenoval název funkce, kterou jste vypnul? Nějak ji nemůžu najít...

Mám stejný problém, mega díky za řešení, ale taky nemůžu tu funkci najít v tom šíleným seznamu :(

Automatic tab discardingIf enabled, tabs get automatically discarded from memory when the system memory is low. Discarded tabs are still visible on the tab strip and get reloaded when clicked on. Info about discarded tabs can be found at chrome://discards.

Moc děkuji za příspěvek, konečně jsem problém vyřešil, taky to opakované načítání stálo pár nervů

Že by nová funkce Google Chrome???????????? Teď mám novou verzi s novým designem která byla zveřejněna na 10. výročí spuštění tohoto prohlížeče do světa a teď se mi to stále načítá!