Chladič na CPU X6.

Zdravím,mám AM3 PHENOM II X6 1055T 2,8(3,3) Ghz 95W , a chladič z boxovaného Atlona X2 5200+ 2,7 GHz. Teplota při zátěži 65 stup. Neměl bych raději koupit lepší, ale nemohu si vybrat a hlavně správně a tenhle nevím nemohu se doměřit Arctic Freezer 13 , doporučte díky předem

Odpovědi na otázku

Myslím si, že například tento není úplně špatný za ty peníze http://www.czc.cz/arctic-cooling-freezer-7-... Maximum operating temperature 55°C - 62°C Takže by to asi chtělo.

"Maximum operating temperature 55°C - 62°C"Cože? Co to je za numera?

TO je při plné zátěži. ;)

Pořád nějak nevidím, odkud "cojavim" ta čísla vzal. A čeho to jsou čísla.Pravda je za, že Arctic ze své bývalé kvality už cosi ztratil.

Místo toho šuntu od Articu, který pouze přežívá ze své bývalé slávy, http://www.czc.cz/silentiumpc-spartan-pro-h...

I u AMD?

no, je to slabota, jednoduchá montáž, ale asi stačit bude, ale zapomen na taktování,já bych ti doporučil CM 212+ EVO, vhodný na taktování (pozor - nevejde se do každé bedny, při montáži se musí vyndat základní deska)

65°C je v pohodě, pokud ti nevadí hluk, tak se na to vykašli.

65C není v pohodě, phenom II je milovník studených teplot. to znamená pod 60C