» Poradna » Programy

Check_LSA7

V kořenovém adresáři (WXPH SP2) mám soubor "check_LSA7.txt", kterého se nemůžu zbavit (ani v nouzovém režimu). Dle Googlu je to součást nějakého trojana, pomocí Vundofix jsem odstranil z Win/System32 knihovnu jkkjjjg.dll, ale stejně tam furt ještě něco je, co brání odstranění. Neví někdo, co s tím? Díky.

Odpovědi na otázku

Nainstaluj ad-aware z lavasoft.de a pak treba avg free z free.grisoft.com. a myslim ze by ses toho mel zbavit

Jo a jeste bych do ty doby na pocitaci nepracoval s citlivymi daty... taky bi ti mohl nekdo vybrat ucet v bance :)

"by" omlouvam se, dneska uz mam dost

Ahoj kamarádi. Před časem jsem bojoval s obdobným problémem a vyřešil jsem jej za pomocí ne příliš známého prográmku:

SUPERAntispywarePro

odkaz:
www.superantispyware.com

Funguje to a popravdě, jsem se nestačil divit, co ta sračka dělá, obsahuje a hlavně kolik má větví!!!!
Chystal jsem se formátovat, ale díky tomuto prográmku jsem nemusel

Jestli to byl VUNDO tak v posledním chipu 10/07se zrovna tímhle zabývali a je to tam popsáno. Docela "sranda".