Check signal cable

Zdravim.. Odpojil jsem pocitacovou skrin, abych vysal prach, ale kdyz jsem vsechno zapojil zpatky,monitor nereagoval.. Zlusil jsem kabl vypojit, psalo to CHECK SIGNAL CABLE, zapojil jsem to, ale porad nereagoval.. Diky za odpovedi, pisu z mobilu protoze to porad nejde, tak predem dik..

Odpovědi na otázku

jo, a monitorem to není, u bratrance ten stejný problém

Zkontroluj vše, grafickou kartu, kabely...jestli se ti něco nepovedlo při vysávání povysunout. Jinak proč by to mělo být monitorem, když s ním jsi nic nedělal? Jako první je potřeba jít po tom, s čím se něco dělo.

Hláška "CHECK SIGNAL CABLE" se objevuje tehdy, když monitor nemá spojení na grafickou kartu, což zpravidla bývá nezapojený kabel do grafické karty. Grafická karta nemusí být přitom funkční.